اخبار بازی

این ماه 3 عنوان دیگر به سرویس PlayStation Now اضافه خواهد شد

مجموعۀ دیگری از بازی‌های بزرگ و انحصاری شرکت سونی (SONY) این ماه به سرویس PlayStation Now اضافه خواهند شد. این عناوین در مدت زمان محدودی و از تاریخ 12 دیماه 1398 در دسترس قرار خواهند گرفت.

سرویس PlayStation Now

دو عنوان انحصاری Horizon: Zero Dawn و Uncharted: The Lost Legacy به سرویس PlayStation Now اضافه خواهند شد که شامل کلیۀ محتوای پس از عرضه نیز می‌شوند. این دو بازی تا تاریخ 19 فروردین 1399 در دسترس خواهند بود و شما می توانید آنها را بارگیری یا پخش نمائید. همچنین عنوان Overcooked 2 نیز به این سرویس اضافه خواهد شد که تاریخ انقضاء نامشخصی دارد.

ناگفته نماند که شما هنوز هم می‌توانید عناوینی که در ماه گذشته به بازار عرضه شده‌اند را نیز تهیه نمائید؛ عناوینی همچون PUBG ، Wolfenstein: Old Blood و Formula 1 2019 که تا تاریخ 12 اسفند 1398 در دسترس خواهند بود. همچنین عناوین Persona 5 و Middle-Earth: Shadow of War نیز تا تاریخ 14 بهمن 1398 در سرویس PlayStation Now در دسترس خواهند بود. عناوین God of War (2018) ، Infamous: Second Son ، Grand Theft Auto V و Uncharted 4: A Thief’s End نیز در حال حاضر در سرویس PlayStation Now در دسترس قرار دارند اما در تاریخ 12 دیماه 1398 منقضی خواهند شد.

اخیراً شرکت «سونی» قیمت اشتراک ماهیانۀ سرویس PlayStation Now را از 20 دلار به 10 دلار کاهش داده است و به‌تازگی نیز اعلام کرده است که برای مدت زمان محدودی عناوین بزرگ خود را در این سرویس ارائه خواهد داد. به نظر می‌رسد که این اقدام شرکت «سونی» در رقابت مستقیم با سرویس Xbox Game Pass شرکت «مایکروسافت» صورت گرفته است. ناگفته نماند که شرکت «مایکروسافت» نیز در گذشته اعلام کرده بود که عناوین مهم خود را در سرویس Xbox Game Pass به مخاطبان ارائه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.