اخبار بازیپلی استیشن 4پلی استیشن 5

شایعه: احتمال تأخیر خوردن زمان برگزاری رویداد بعدی پلی استیشن

طبق ادعای چند منبع مختلف، احتمال به تعویق افتادن رویداد بزرگ بعدی پلی استیشن وجود دارد. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

رویداد PlayStation

این ادعا توسط چهار منبع قابل اعتماد از وب‌سایت Game Reactor مطرح شده است. به گفته منابع وب‌سایت مذکور، سونی ابتدا در نظر داشته تا طی همین هفته رونمایی‌های بزرگی را در یک رویداد انجام دهد. گفته می‌شود که این رویداد، تاریخ عرضه چند عنوان موردانتظار را در بر دارد.

اما با توجه به وقایع چند وقت اخیر و حمله روسیه به اوکراین، ظاهرا بسیاری از استودیوهای حاضر در این رویداد (از جمله استودیوهای فرست پارتی پلی استیشن) خواستار این شده‌اند که سونی زمان برگزاری آن را تا تاریخ دیگری به عقب بی‌اندازد؛ چرا که آن‌ها نمی‌خواهند «در میان اتفاقات وحشتناکی که در حال رخ دادن هستند، توجهات را به سمت خود جلب کنند.» از این‌رو گفته می‌شود که صحبت‌هایی از تعویق یک یا دو هفته‌ای این رویداد به میان آمده است. با این‌حال، منابع Game Reactor می‌گویند که حداقل تا پایان ماه مارچ شاهد معرفی‌های هیجان‌انگیزی از سوی پلی استیشن و شرکای آن خواهیم بود.

دو بازی God of War Ragnarok و Final Fantasy 16 از جمله عناوین بزرگ پلی استیشن 5 محسوب می‌شوند که هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارند، بنابراین ممکن است در این رویداد احتمالی اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر شود. همچنین پیش از این شایعات مختلفی در مورد نمایش جدید بازی Hogwarts Legacy طی رویداد بعدی سونی شنیده می‌شد و باید دید که آیا .Warner Bros بالاخره تریلر جدیدی را از این عنوان منتشر خواهد کرد یا خیر.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا