اخبار بازی

نتیجه یک تحقیق: فن های پلی استیشن وفادار تر هستند

فن های پلی استیشن وفادار تر هستند

جنگ کنسول ها، حالا حالا ها جایی نخواهد رفت، مخصوصا با معرفی کنسول های جدید سونی و مایکروسافت در پایان امسال. فروم ها توسط فن های دل داده یک پلتفرم یا دیگری، به آتش کشیده می شوند و برای کنسول مورد علاقه خود، تا سرحد مرگ می جنگند.

ولی کدام فن ها وفادار تر هستند؟ اگر شما از طرفداران پلی استیشن هستید، آیا به پلتفرم سونی متعهد ترید، تا یک طرفدار Xbox به کنسول مایکروسافت؟ طبق یک تحقیق درمورد وفاداری به برندها، جواب این سوال، بله است!

این نظر سنجی توسط وب سایت Best Seo Companies با 1008 نفر مشارکت کننده برقرار شد، و بسیاری از انواع برند ها را مورد بررسی قرار دادند، تا ببینند کدام یک از آنها بیشترین فن بیس (fanbase) را دارند.

وقتی به پلتفرم های گیمینگ می رسیم، برند پلی استیشن در صدر جدول به راحتی جا خوش کرده است، با 40.7 درصد از شرکت کنند ها که گفته اند به کنسول های سونی وفادار تر هستند . Xbox با 31 درصد در جای دوم قرار دارد و نینتندو (شاید به طرز تعجب آوری) با 30.4 درصد جای چهارم را دارد.

به ادعای این نظر سنجی، یک سوم (1 از هر 3 نفر) از این شرکت کننده ها، در نظر دارند که کنسول پلی استیشن 5 را بخرند، در حالی که یک چهارم (1 از هر 4 نفر) از آنها به فکر خرید Xbox Series X هستند. هرچند 8 درصد از شرکت کننده ها، گفته اند که نقشه دارند، هر دوی این کنسول ها را خریداری کنند.

نوشته های مشابه

‫6 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”benjohn, post: 4691323, member: 81312″]
  صادقانه بگم اگر یه نظرسنجی بزارن تو مخی ترین فنا رو هم انتخاب کنن اونم با اقتدار میبریم 😀
  من این قضیه رو نفهمیده بودم تا گیر چند تا از فنای سونی افتادم متوجه شدم این مایکروفنا چی میکشیدن بنده خداها
  [/QUOTE]
  سونی فن ها حق دارن تو مخی باشن این نسل چون همه جوره سر بودن \m/:D
  یه چیزایی بود که باهاش شاخ باشنB-)

  اون ور که …. 😀

 2. صادقانه بگم اگر یه نظرسنجی بزارن تو مخی ترین فنا رو هم انتخاب کنن اونم با اقتدار میبریم 😀
  من این قضیه رو نفهمیده بودم تا گیر چند تا از فنای سونی افتادم متوجه شدم این مایکروفنا چی میکشیدن بنده خداها

 3. این وفاداری اون وقتی خوبه که به خاطرش به بقیه برند ها پشت نکنی تعصب بیجا همیشه و همه جا توی همه ضمینه ها باعث میشه فرد صرفا روبه روی خودش رو ببینه و نخواد دور و اطرفش رو بیشتر بگرده خلاصه هرجا و هر کجا کیفیت رفت مشتری هم بره همونجا

  [QUOTE=”vaan 2, post: 4691282, member: 42639″]
  الان این مثل اومد به ذهنم…

  نیکی که از حد بگذرد، ابله خیال بد کند!
  [/QUOTE]
  صلاح مملکت خویش خسروان دانند ….

  😀

 4. [QUOTE=”g4mer, post: 4691190, member: 133324″]
  نسل هفت با دیر هک شدن playstation 3 کاملاتو مملکتمون با پوست و خون نشون دادن که چقدر به برند وفا دار بودن و کسایی که اسم XBOX رو هم نشنیده بودن رفتن سمت 360 😀
  به دور از شوخی همیشه این احترام به مشتری و مشتری مداری کاملا حرفه ای سونی قابل ستایش مثال زدنی بوده و هست مثل رلیزgow 2 با اون کیفیت فوق العاده یک سال بعد از عرضه کنسول نسل بعدیش روی کنسول قبلیش
  یا رلیز GT6 روps3 در حالی که کنسول نسل بعدیش عرضه شده بود همه این کارا در حالی که کمتر برای ماکروسافت یا نینتندو افتاد
  [/QUOTE]
  ایکس باکس نسل قبل به واسطه ایکس باکس ارجینال شناخته میشد که کنسول قدرتمندی بود و هم بازیهایی مثل اسپلینترسل و هیلو و… داشت و مالتی پلتفرمهای گرافیک بالا مثل فارکرای و کال آف دیوتی و خود 360 با لایو و قیمت ارزونتر و انحصاریهای قوی که حتی خیز برای بازار ژاپن برداشته بود!! اوایل قویتر ظاهر شده بود. (خودم در کنار 360 بخاطر MGS4 پلی3 گرفتم:D)
  در کل وان به نظرم ضربه بدی به برند ایکس باکس زد

 5. اخه وفاداری به شی یعنی چی؟ یعنی اینکه من کمتر از شعورم برای لذت بردن به زندگیم استفاده می کنم؟ حتی وفاداری به انسان هم حد داره و گرنه بساط دیکتاتوری فراهم می شه حالا توی شی که بدترم هست شرایط

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا