اخبار بازیپلی استیشن

دیسکورد به کنسول‌های PlayStation اضافه شد

از امروز به بعد، اتصال Discord به PlayStation در دسترس خواهد بود، البته این قابلیت فعلا برای افراد ساکن آمریکا در دسترس است و به‌زودی برای بقیه کشورها نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

discord-playstation

همانطور که شما تا به امروز می‌توانستید اکانت دیسکورد خود را به Spotify یا Xbox متصل کنید، حالا می‌توانید همان کار را با اکانت پلی استیشن خودتان انجام دهید. برای مثال بعد از اتصال اکانت، دوستان شما در دیسکورد می‌توانند در هر زمانی ببینند شما روی کنسول پلی استیشن خودتان چه بازی می‌کنید (البته اگر این ویژگی را روشن بکنید).

برای متصل کردن اکانت خودتان درون دیسکورد، وارد بخش User Settings > Connections شوید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. سپس می‌توانید دوست‌های جدیدتان را اضافه کرده و ویژگی‌های مختلف را خاموش و روشن کنید.

دسترسی به این قابلیت به تدریج اضافه خواهد شد و فعلا فقط در ایالات متحده در دسترس است، سال گذشته شرکت Sony و دیسکورد همکاری مشترک خود را اعلام کردند و حالا تا پایان سال جاری این همکاری کامل خواهد شد. این ویژگی برای کنسول‌های پلی استیشن4 و پلی استیشن5 در دسترس خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.