اخبار بازی

رئیس استودیوهای جهانی PlayStation سونی را ترک می‌کند

رئیس استودیوهای جهانی PlayStation

طی یک خبر و اقدام غافل‌گیرکننده روز گذشته اعلام شد که شان لیدن رئیس استودیوهای جهانی PlayStation شرکت سونی را ترک خواهد کرد.

این خبر توسط اکانت رسمی PlayStation در توییتر به اشتراک گذاشته شد و در خصوص آن اینگونه نوشته شد که:

با نهایت احساس باید اعلام کنیم که شان لیدن رئیس استودیوهای جهانی PlayStation قرار است از شرکت سونی جدا شود. رهبری با بصیرت ایشان به شدت احساس خواهد شد. برای تلاش‌های آینده ایشان آرزوی موفقیت کرده و عمیقا از بابت تمامی خدماتش در طول سالیان اخیر سپاس‌گزار هستیم. برای همه ‌چیز از تو ممنون هستیم شان!

اطلاعات تکمیلی درباره اینکه به چه علت شان لیدن شرکت سونی را ترک می‌کند و یا چه کسی به جای ایشان انتخاب خواهد شد در حال حاضر مشخص نیست. لیدن در سال 1987 به سونی ملحق شد و پس از جدایی جک ترتون از سونی در سال 2014، به عنوان مدیر استودیوهای جهانی این شرکت منصوب شد. جدایی لیدن به طور مخصوصی با توجه به وضعیت شرکت سونی در صنعت بازی جالب خواهد بود. این شرکت تولیدکننده کنسول توانست با مدیریت شان لیدن به سطوح بالایی در دوران کنسول PlayStation 4 دست پیدا کند و تعداد بیشماری از بازی‌های انحصاری تحسین شده را مانند Marvel’s Spider-Man، God of War و Horizon Zero Dawn عرضه کند و در کنار آن بیش از 100 میلیون واحد PS4 به فروش برساند. خروج لیدن از سونی، یک سال پیش از عرضه کنسول خانگی نسل بعدی این شرکت یعنی PS5 صورت گرفته است.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن