اخبار بازی

کنسول PlayStation 4 زودتر از PlayStation 2 و Wii به فروش 100 میلیونی دست پیدا کرد

هفت سال از زمان عرضه‌ی کنسول PlayStation 4 می‌گذرد و طبق اعلام شرکت سونی این کنسول توانسته است تا کنون فروش بیش از 100 میلیون واحدی را رقم بزند. همچنین با در نظر گرفتن این که بازی‌های زیادی هستند که هنوز برای این پلتفرم منتشر نشده‌اند، احتمالا این رقم فراتر هم خواهد رفت.

کنسول PlayStation 4

حال به تازگی یکی از تحلیلگران مشهور این صنعت در توییتر اعلام کرد که نشان می‌دهد PlayStation 4 زودتر از کنسو‌ل‌های PlayStation 2 و Wii به مقدار فروش 100 میلیون واحد رسیده است. با در نظر گرفتن این که PlayStation 2 پرفروش‌ترین کنسول بازی تاریخ با فروش 155 میلیون واحدی است و کنسول Wii تا آخر حیات خود فروشی 100 میلیون واحدی را تجربه کرده است، باید دید که آیا این پلتفرم می‌تواند به رکرود فروش PlayStation 2 دست پیدا کند یا خیر. البته این کنسول از آمار فروش Wii عبور کرده است و باید منتظر ماند و دید که  آمار فروش این کنسول به آمار فروش PlayStation 2 می‌رسد یا خیر. همچنین با توجه به فروش قابل توجهی که کنسول Nintendo Switch تا کنون به دست  آورده، این کنسول هم یکی از رقبای اصلی PlayStation 4 در این موضوع محسوب می‌شود.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.