اخبار بازی

Platinum Games قصد دارد بهترین بازی ساز ژاپن باشد

رئیس شرکت Platinum Games، آقای Tatsuya Minami در پیغام سال نو این شرکت که روی وبلاگ رسمی آن منتشر شده، اعلام کرده که این شرکت قصد دارد "نماینده ژاپن در رقابت صنعت بازی سازی" باشد.

او گفته این مسئله تا حدی مربوط به عرضه عناوین موفقی مانند MGR: Recengence در سال 2013 توسط این شرکت و تا حدی هم مربوط به انتخاب شدن ژاپن به عنوان میزبان المپیک 2020 است، که به گفته آقای Minami "نیروی تازه ای" به همه داده است تا سال 2014 را با موفقیت پشت سر بگذارند.

همچنین به نظر می رسد که اعضای این شرکت منتظر عرضه PS4 و Xbox One در ژاپن هستند، حتی با این وجود که این اتفاق وضعیت بازار را دچار "تغییرات عمده ای" خواهد کرد. با این وجود آقای Minami معتقد است که شزکت Platinum Games باید "با تمام توان با این چالش ها رو به رو شود."

او همچنین اشاره کرد که  احساس می کند "کار کردن بر روی بازی های رایانه ای کار بسیار مثبتی است" و همچنین از "حمایت هواداران در سال 2013" تشکر کرد.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.