اخبار بازینینتندو سوییچ

دموی نسخه‎‌ی دیلاکس بازی Pikmin 3 از امروز برای کاربران نینتندو سوییچ در دسترس خواهد بود

کاربران نینتندو سوییچ می‌توانند از امروز دموی نسخه‎‌ی دیلاکس بازی Pikmin 3 را دانلود کنند. شرکت نینتندو اعلام کرد که اواخر امروز دموی  دموی نسخه‎‌ی دیلاکس بازی Pikmin 3 را برای دارندگان سوییچ منتشر خواهد کرد.

دموی بازی دارای ویژگی انتقال داده‌های ذخیره به نسخه کامل بازی است و همچنین با تکمیل آن دسترسی سریع به حالت دشواری اولترا اسپایسی در بازی کامل و سایر مزایا امکان پذیر می‌شود.

به همراه اخبار دموی بازی ، در جریان رویداد نینتندو تیری‌هوس امروز برخی از ویژگی های جدید نسخه دیلاکس بررسی شدند. شما می‌توانید انتظار داستان‌های فرعی را داشته باشید که یک سری کاملاً جدید از ماموریت های بازی است. ماجراهای کاپیتان اولیمار و لویی به اتفاقات قبل و بعد از داستان اصلی بازی را می‌پردازد.

بجز مد داستانی بازی دارای خصوصیت تقسیم صفحه نمایش است و مورد دیگر قسمت پیکلوپدیا است. اکنون، هر زمان که با موجود جدیدی روبرو شوید، آنها یک درنگاشت در پیکلوپدیا از کاوش‌گران بازی دریافت می کنند.

نسخه‎‌ی دیلاکس بازی Pikmin 3 در 30 اکتبر برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.