اخبار بازی

فیل اسپنسر می گوید رونمایی Xbox Series X ممکن بود فاجعه بار باشد

رئیس Xbox، آقای فیل اسپنسر [Phil Spencer] درباره نحوه تفکر شرکت مایکروسافت برای تصمیم غافلگیر کننده ی رونمایی Xbox Series X در مراسم The Game Awards در سال گذشته، صحبت کرد و گفت که در اوایل کار “خیلی طرفدار” این ایده نبوده است.

رئیس ایکس باکس، در گفت و گویی با (پادکست) Gamertag Radio گفت که شخصی از تیم بازاریابی، چشم انداز رونمایی از اسم و طراحی کنسول نسل بعدی در مراسم The Game Awards را برایمان تجسم کرد.

او (she) در اتاق بلند شد و گفت، باید کاری جسورانه انجام دهیم، کاری که هرگز قبلا انجام نداده ایم، بگذارید با حقیقت رو به رو شویم، در بازار، درون جایگاهی نیستیم که نسل قبل (این نسل)، قصد آن را داشتیم. فکر نمی کنم با انجام کارهایی که همیشه انجام دادیم، تجارت خود را تغییر و رشد دهیم. بیایید برویم و کار های جدیدی را انجام دهیم.

گرچه رونمایی از Xbox Series X موفقیت بزرگی بود، و به مایکروسافت اجازه داد تا از مراسم معرفی کنسول شرکت سونی جلو بزند، ولی اسپنسر تصدیق می کند که تاثیر تریلر (معرفی کنسول) ممکن بود هر چیزی باشد، و توضیح داد که “ممکن بود یک فاجعه باشد”.

باید این تصمیم ها را بگیرید، (و این تصمیمات را) بدون اطلاعات کافی، و این که بدانید چه اتفاقی خواهد افتاد، می گیرید. هر تصمیمی که بین حالا و زمان لانچ می گیریم… تلاش داریم به مسائل به روش دیگری فکر کنیم.

بعضی از آنها (تصمیمات) را درست انجام می دهیم، بعضی را نه، ولی قطعا ملایم و مطیع نخواهیم بود، ما در کاری که تلاش داریم انجام دهیم جسور خواهیم بود.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. [QUOTE=”stanley, post: 4696546, member: 103247″]
    فاجعه بار نشد ولی خب به دل هم انچنان ننشست! شخصا ترجیح میدم برای رونمایی از همچون چیزی که هر هشت سال یکبار اتفاق میفته توی یک مراسم اختصاصی باشه. خیلی شیک بیان یا توی e3 یا یک ایونت جداگونه رونمایی میکردن کنسول رو. خودم طرفدار اینم که اینا میومدن یه ایونت میذاشتن از قبل هایپ میکردن کنسول رو رونمایی میکردن اطلاعات میدادن چندتا تریلر نشون میدادن حرف میزدن و دو سه ماه بعد توی e3 با گیم پلی های خفن و بازی های نسل بعدی همه رو غافلگیر میکردن. از اونور سونی هم ادم رو گذاشته تو بلاتکلیفی. e3 رو که اسکیپ کرده معلوم نیست اینهمه بازی نسل بعد رو میخواد کجا نشون بده! E3 واقعا موهبتی بود که داره از سمت یک عده کم توجهی بهش میشه. مایکروسافت که میاد بزرگترین رونماییش رو توی tga نشون میده ، سونی e3 رو اسکیپ میکنه، چندتا کمپانی های دیگه شرکت نمیکنن و معلوم نیست کجا قراره بازیهاشونو نشون بدن. شخصا تا اینجا از نحوه ی گذر به نسل بعد راضی نبودم.
    [/QUOTE]
    اتفاقا رونمایی توی جایی که هیچکس انتظارش رو نداره خیلی هیجان اور تر و سورپرایز کننده تر هست
    شما فکر کن مایکرو از قبل میگفت اقا ما فلان روز معرفی داریم خب اینکه دیگه سورپرایز حساب نمیشه ولی اینکه بیای جایی که هیچکس فکرش رو نمیکنه کنسول معرفی کنی بعد باز پشت بندش یه تریلر حماسی از هل بلید بدی خیلی حالش بیشتر بود تا یه روز از قبل معرفی شده

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.