اخبار بازی

Phil Spencer: پشتیبانی از بازی های تحت ویندوز را از دست داده ایم

معاون رئیس استدیوهای مایکروسافت، آقای Phil Spencer تایید کرده اند که این شرکت پشتیبانی از بازی های تحت ویندوز را از دست داده است و قول داده اند که در آینده برنامه های جدیدی را برای آن معرفی کنند.
طی مصاحبه ایشان با Shacknews گفته شده که بازی های جداگانه ای که هم اکنون برای ویندوز در دست ساخت است، بیشتر از ده سال گذشته در استدیوهای مایکروسافت می باشد. آقای Spencer می گویند: "ویندوز از اهمیت بالایی برخوردار است. شعار "یک مایکروسافت" را که سر می دهیم باعث شده که به تمامی دستگاه هایی که مایکروسافت می سازد، اهمیت دهیم و استدیوهای مایکروسافت به عنوان استدیوی داخلی و اصلی هر پلتفرم تبدیل شود. کارهای جدید ما را شما در ویندوز شاهد خواهید بود. هنگام عرضه Windows 8 ما 30 بازی در Windows Store داشته ایم. شاید برخی از آنها همانطور که می دانید سبک و یا کژوال باشند …. اما هم اکنون ما آن را کاملا تحت پوشش قرار داده ایم. حال به مواردی که به بازی های بزرگتر و بازیکنان سرسخت تر مربوط می شود نگاه می کنیم. من از این بابت هیجان زده هستم. برای ما، خودمان استدیوهای داخلی (first-party) تمامی دستگاه های ساخت مایکروسافت هستیم. اگر شما انتظار خدماتی نظیر Spotify یا Netflix را دارید، می توانید آن را بر روی هر دستگاهی که دارید، داشته باشید. برای برخی بازی ها نیز چنین خواهد بود. من فقط می خواهم یک حساب Xbox Live داشته باشم که از آن بر روی تلفن، کنسول و یا دستگاه های تحت ویندوز بهره ببرم. سپس به محتویات خود، در صفحه مناسب دسترسی پیدا کنم."

Titanfall و Project Spark دو بازی انحصاری Xbox One هستند که قرار است برای PC نیز منتشر شود.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.