اخبار بازی

Phil Spencer: عنوان جدید از Conker در حال توسعه نیست

هنوز مشخص نیست استدیو انگلیسی Rare مشغول ساخت چه بازیی است، ولی آنچه واضح هست این است که بازی جدید Rare عنوانی از سری Conker نخواهد بود. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

Phil Spencer رئیس برند Xbox در پاسخ به اینکه آیا Rare با توجه به اینکه اجازه استفاده از شخصیت های IPهای خود را به Team Dakota در عنوان Project Spark داده هست، آیا Rare در حال ساخت عنوانی جدید Conker هست؟

Spencer در پاسخ گفت:«استدیو Rare در حال ساخت یک پروژه متفاوت است و آنان فقط می خواستند به community بازی ابزارهای مورد نیاز برای شخصی سازی بازی خود با استفاده از Conker را بدهند. Rare در حال ساخت چیزهایی است و جامعه Spark بسیار خلاق هستند. من به این بازی نگاه می کنم و می خواهم ببینم آنان با استفاده از ابزارهای Conker چه چیزی خلق می کنند.»

Spencer در آخر درمورد بازگشت Conker و احیای بازی توسط Rare گفت:« ما هیچ وقت نگفته ایم هرگز، ولی هم اکنون Conker جدید توسط Rare یا هیچ استدیویی در حال توسعه نیست.»

Conker: Live & Reloaded در سال 2005 برای Xbox منتشر شد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.