اخبار بازی

Phil Spencer از مقایسه Xbox One و PS4 خودداری می کند

خبرها پیرامون رقابت دو غول نسل بعد با نام های Xbox One و PS4 این روزها کم نیست. وبسایت Famitsu به تازگی با رئیس Microsoft Game Studios آقای Phil Spencer مصاحبه ای داشته اند.
طی این مصاحبه از آقای Spencer خواسته شد که دو کنسول ذکر شده را مقایسه کند. ایشان پاسخ دادند: "ما بر روی کار خودمان تمرکز می کنیم. من مقایسه ای انجام نمی دهم. سونی تاریخچه بلند بالایی با موفقیت های PlayStation دارد و از ته قلبم برای آنها احترام قائلم. در بحث Xbox One هیجان انگیزترین مورد بازی های آن است. در هنگام عرضه کنسول و میان دو فصل  اولیه تعطیلات محتویات بسیار غنی است. در E3 ما عناوین انحصاری این کنسول را معرفی کردیم که در صدر آنها Titanfall قرار داشت و از هر پلتفرم دیگری، جوایز بیشتری را دریافت کردیم. این یک رکورد جدید در تاریخ دریافت جوایز E3 است."

خیلی جالب است که آقای Spencer به جای مقایسه کنسول ها به سراغ جوایز دریافت شده Xbox One در E3 میرود اما چنین احترامی به رقیب قابل ستایش است.
شما درباره صحبت های ایشان چه فکر می کنید؟
 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.