اخبار بازی

Peter Moore: روابط ما با نینتندو قوی تر از همیشه است

شرکت Nintendo و EA روابط خوبی را این روزها تجربه نمی کنند و طبق گفته های یکی از منابع EA، این شرکت برای کودکان بازی نمیسازد.
این منبع از سوی EA در  CVG اعلام کرده است که: "نینتندو به سرعت برای ما مرده قلمداد شد. این شرکت به یک پلتفرم برای IP های کودکانه تبدیل شد و ما واقعا برای کودکان بازی نمیسازیم. این مورد برای دیگر برندها نیز صدق می کند. حتی با وجود Mass Effect بر روی Wii U، که تلاش نسبتا بیهوده ای هم بود، هیچ وقت به موفقیت های تجاری بزرگ نمی توانست دست پیدا کند. شرکت EA همانند Activision فقط بر روی عناوینی تمرکز می کند که فرانچیزهای بزرگی از آنها خلق شود."

آقای Peter Moore در رابطه با صحبت های درج شده در CVG گفته اند: "نینتندو یک همکار بزرگ برای ما است. آنها هیچ وقت برای EA مرده نبوده اند و چنین چیزی هم نخواهد بود."

همچنین ایشان اعلام کرده اند که مردم بهتر است به منابع ناشناس توجه نکنند با این حال کسی که این موضوع را در CVG ایجاد کرده است یعنی Rob Crossley، اعلام کرده که این منبع ناشناس از خود EA است! در ادامه آقای Peter Moore مجددا بر روی صحبت های خود در ارتباط  با روابط و غیره پافشاری کردند و گفته اند که به عنوان COO آنقدر اطلاعات دارند که به درستی قضاوت کنند تا منابع آقای Crossley.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.