اخبار بازی

عرضه بازی Persona 5 Royal در بهار 2020 برای بازار غرب

بازی Persona 5 Royal

شرکت Atlus از عرضه بازی Persona 5 Royal برای بازار غرب در بهار سال 2020 خبر داد. این خبر در جریان نمایشگاه هنری این شرکت برای نمایش عنوان مذکور و بازی Catherine: Full Body که در گالری Nucleus در شهر آلهامبرا ایالت کالیفرنیا برگزار شده بود به اشتراک گذاشته شد.

پیش از این اعلام شده بود که بازی نام‌برده در سال آینده برای مناطق غربی در دسترس قرار می‌گیرد اما این اولین باری است که بازه زمانی مشخصی برای آن تعیین می‌شود. حال آن که عرضه بازی Persona 5 Royal برای ژاپن همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود در تاریخ 31 اکتبر برابر 9 آبان صورت خواهد گرفت.

چنان‌چه پیش از این آشنایی با Persona 5 Royal نداشتید باید به حضورتان برسانیم که این بازی نسخه ارتقا یافته بازی تحسین شده Persona 5 بوده که محتویات جدیدی را ارائه می‌کند و تجربه 100 ساعته بازی را با محیط‌های جدید، شخصیت‌ها و کارهای جدیدی برای انجام دادن گسترش می‌دهد. اضافه شدن شخصیت جدیدی به نام Kasumi Yoshizawa به بازی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین موارد این نسخه ارتقا یافته به شمار می‌رود. عنوان نام‌برده به صورت انحصاری برای کنسول PlayStation 4 منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا