اخبار بازی

بازی Persona 5 Royal بر اساس نحوۀ بازی کردن شما دارای چند پایان جدید است

استودیوی Atlus اعلام کرده است که بازی Persona 5 Royal بر اساس نحوۀ بازی‌ گیمر، دارای چند پایان منحصر به‌فرد جدید است.

بازی Persona 5 Royal

مجموعۀ Persona در سبک نقش آفرینی کلاسیک ژاپنی است و با توجه به شیوۀ مبارزات خاصی که ارائه می‌دهد، توانسته در بعضی از جهات این سبک را وارد مرحلۀ جدیدی کند. به این سبک در اصطلاح سبک JRPG هم گفته می‌شود که مخفف عبارت Japanese Role Playing Game است. عنوان Persona 5 Royal قسمت جدیدی از آخرین نسخۀ سری Persona است که توسط استودیوی ژاپنی Atlus در حال توسعه قرار دارد.

در جدیدترین اخبار منتشر شده از عنوان Persona 5 Royal ، مشخص شده است که این عنوان دارای المان‌های داستانی جدیدی همانند چند شخصیت جدید و یک موضوع کاملا تازه است که این ویژگی‌های جدید، بازی را به شکل قابل‌توجهی عمیق‌تر خواهد کرد. طبق گفته‌های تیم سازندۀ بازی گویا نحوۀ بازی‌ کردن شما در روند بازی تاثیر خواهد گذاشت و با توجه به این موضوع، در این عنوان شاهد پایان‌های متفاوتی خواهیم بود.

در مجلۀ Game Informer استودیوی اتلس (Atlus) در مورد عنوان Persona 5 Royal توضیحاتی را ارائه داده است:

این بازی به نحوی طراحی شده‌ است که گیمر بتواند داستان و پایان اصلی آن را تجربه‌ کند. با این‌حال ما باور داریم که سکانس‌های جدیدی که به این عنوان اضافه شده است؛ احساسات این بازی را عمیق‌تر خواهد کرد. نحوۀ ارتباط این سکانس‌ها با شرایط جدید بازی آن چیزی است که ما می‌خواهیم گیمرها خودشان تجربه کنند. اما با توجه‌ به نحوۀ بازی کردن شما، ما چندین پایان مختلف را برای Persona 5 Royal در نظر گرفته‌ایم. در واقع بهتر است که نگوییم این عنوان گسترده‌تر شده است بلکه باید بگوییم به عنوان عمیق‌تری تبدیل شده است.

بدیهی است که ما نمی‌دانیم این پایان‌ها چقدر عمیق خواهند بود اما این موضوع که بسته به نحوۀ بازی کردن ، پایان متفاوتی را تجربه خواهید کرد، امیدوارکننده به نظر می رسد. در نهایت عنوان Persona 5 Royal در تاریخ ۹ آبان ۱۳۹۸ (۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ )  بصورت انحصاری برای کنسول پلی‌ استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.