اخبار بازی

Penello : مقایسه Xbox One و PS4 بی معنی است

مسئول برنامه ریزی محصولات مایکروسافت آقای Albert Penello معتقند که مقایسه دنباله دار مشخصات سخت افزاری دو کنسول PS4 و Xbox One بی معنی است.
آقای Penello این دو کنسول را به دو خودرو با قدرت تشبیه کرده است و در مصاحبه با Rev3Games گفته اند: "یک بار من در مصاحبه ای گفتم مقایسه این دو کنسول بی معنی است و با توبیخ های فراوان معروف شدم. افرادی که چنین کاری می کنند مهندسان سخت افزاری ما و یا سونی نیستند. آنها تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر شدن کنسول ها می کنند. من فکر نمی کنم تفاوت های فاحشی بین این دو کنسول وجود داشته باشد که دائما به صورت جداگانه مورد مقایسه قرار می گیرند. من طرفدار بزرگ خودروها هستم. یک پورشه 300 یا 400 اسب بخار چقدر می تواند سریعتر از یک کوروت 700 اسب بخار حرکت کند؟ تعادل بین این دو موجود است. موارد مختلفی هستند که شما داخل این کنسول ها قرار می دهید تا کیفیت افزایش یابد. در بحث RAM آنها یک چیز گذاشته اند ما یک چیز دیگر. ما از ESRam استفاده کرده ایم که بسیار سریع است و کارهای مختلفی بر روی سیلیکون انجام داده ایم. ما معماری متعادلی داریم و هر قطعه ای به حداکثر کیفیت خود رسیده است. وقتی که به این بازی ها نگاهی می اندازم تفاوتی نمی بینم. می دانم عده زیادی از مردم دوست دارند PS4 و Xbox One را روی کاغذ مقایسه کنند، اما برای من بازی ها و تجربه است که مهم است. زمانی که به Ryse و Forza نگاه می کنم رقیبی در برابر آنها نمی بینم."

Xbox One برای آمریکای شمالی در 22 نوامبر و PS4 در 15 نوامبر عرضه خواهد شد. نظر شما درباره این مقایسه چیست؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.