رفتن به نوار ابزار
اخبار بازی

PC گیمینگ امسال هم در E3 کنفرانس خبری خواهد داشت

در حالی که هنوز در ماه فوریه هستیم ولی اخبار زیادی در رابطه با E3 2016 به گوش می‌رسد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

 

امروز «PC Gamer» تایید کرد که کنفرانس خبری PC گیمینگ که اولین بار سال گذشته در نمایشگاه E3 حضور داشت و عناوینی متعددی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی به تایید رساند، امسال نیز با کنفرانسی دیگر در شهر لس آنجلس، روز دوشنبه 13 ژوئن مطابق 24 خرداد بازخواهد گشت.
پی‌سی گیمر اذعان داشت که نمایش امسال بهتر از چیزی است که سال قبل دیدیم و افزود که نمایش سال قبل بیش از حد طولانی بود، ولی امسال کنفرانسی متمرکز تر را شاهد خواهیم بود در حالی‌که تعداد قابل توجهی رونمایی از عناوین جدید و نمایش‌های اختصاصی وجود خواهند داشت.
هنوز اطلاعات زیادی در رابطه با این‌که کدام کمپانی‌ها در این مراسم حضور خواهند داشت وجود ندارد ولی می‌توان انتظار داشت که خبری‌های بیشتری را طی هفته‌های جاری بشنویم.
با روشن شدن این‌که امسال نیز پی‌سی گیمینگ در E3 کنفرانس خبری خواهد داشت، حال تاریخ دو کنفرانس مشخص شده است که تایید پیشین مربوط به «بتزدا» بود که کنفرانسی در روز بیست و سوم خرداد برگزار خواهد کرد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.