اخبار بازی

Pachter: “تاخیر Watch Dogs خبر خوبی بود.”

قطعا یکی از مورد انتظار ترین بازی های پیش رو، عنوان Watch Dogs شرکت Ubisoft است که تا الان نگاه خیلی از گیمر ها گرفته تا منتقدان و بازی سازان را به خود جلب نموده است. بازی Watch Dogs در E3 2012 معرفی شد و قرار بود در 20 November سال گذشته میلادی منتشر گردد، اما از طرف Ubisoft تاخیر خورد. 

آنالیزور و کارشناس مشهور آقای Micheal Pachter، تصمیم تاخیر در عرضه ی بازی از سوی Ubisoft را کاملا درست و به موقع و بسیار ضروری خواند.

او گفت: "سهام و موجودی این شرکت وضعیت بدی داشت. مدیریت این شرکت مورد انتقاد واقع شد و در این میان اهمیت این فرانچایز در کار بود. تصمیم خوبی بود، اما اگر این تصمیم چواب ندهد، زمان و هزینه ی زیادی در این راه تلف می شود. من امیدوارم این تاخیر 6 ماهه این بازی را باشکوه جلوه دهد. اما فکر می کنم اگر این تاخیر صورت نمیگرفت، شاهد یک فاجعه بودیم."

البته شرکت Ubisoft تاریخ عرضه ی مشخصی اعلام نکرده است، اما با توجه به خبر های اخیر، بنظر می رسد این بازی در ماه May 2014 عرضه شود.

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

مهدی مکری

"Alone is what i have, Alone protects me"

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.