اخبار بازی

هیرو جدید عنوان تحسین شده «Overwatch» با نام «Brigitte Lindholm» معرفی شد

عنوان تحسین شده «Overwatch» در سال 2016 منتشر شد و توانست جایزه‌های زیادی را برای خود کسب کند. با گذشت تقریبا دو سال از آن موقع، «Blizzard» هم‌چنان به پشتیبانی فوق العاده خود از این عنوان ادامه می‌دهد.

به تازگی هیرو جدیدی با نام «Brigitte Lindholm» برای این عنوان معرفی شده است تا بتوانیم دوباره این پشتیبانی خیلی خوب بلیزارد از این عنوان را تحسین کنیم.

 width=

اگر با این هیرو آشنایی ندارید باید گفت که او دختر شخصیت «Torbjorn» است. این شخصیت تازه معرفی شده، به صورت کلی یک هیرو ساپورتر و تانک محسوب می شود؛ او توانایی بهبود بخشیدن هم تیمی‌های خود را دارد. در کنار این، او با «Rocket Flail» خود می‌تواند به دشمنان ضربه بزند. او همانند پدرش، توانایی انداختن بسته‌هایی را دارد که باعث افرایش سلامتی بازیکن می‌شود و در صورت این‌که سلامتی بازیکن کامل باشد، افزایش زره او را به دنبال دارد. این شخصیت یک سپر نیز دارد که از او در برابر حمله‌های دشمن محافظت می‌کند و با ضربه های دشمن، به سپر آسیب وارد می‌شود. قدرت «Ultimate» او نیز بدین صورت است که به تیم خود یک زره می‌دهد و همچنین سرعت‌ حرکت‌ آن‌ها را افزایش می‌دهد.

این عنوان هم‌اکنون برای دو پلتفرم «PS4» و «Xbox One» و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است. شما می‌توانید از این‌جا اطلاعاتی از هیرو قبلی اضافه شده به این عنوان، به دست آورید.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.