اخبار بازی

هیروی جدید Overwatch 2 به‌زودی معرفی می‌شود

کاربری به‌ نام Kuriboh cervantes در یوتیوب تیزر سینماییِ ناقصی از بازی Overwatch 2 به زبان اسپانیایی آپلود کرد. این ویدئو به‌نظر معتبر می‌آید هرچند پر است از صحنه‌های رندر نشده و صداگذاری‌های غیر نهایی. این ویدئو شخصیتی با موهای سبزرنگ به نام Kiriko را به ما نشان می‌دهد که با قبیله‌ای به نام Hashimoto مبارزه می‌کند.

او با استفاده از دو چاقو با دشمنانش می‌جنگد و گویا از قابلیت‌های Healing بهره می‌برد. همچنین بنظر می‌رسد او می‌تواند تلپورت کند و این مورد یکی دیگر از قابلیت‌های این شخصیت باشد. در انتهای ویدئو او از قابلیتی Summon مانند استفاده می‌کند که از طریق آن موجوداتی را احضار می‌کند که به او و هم‌تیمی‌هایش قدرت و سرعت می‌بخشد. ویدئوی آپلود شده توسط این کاربر پس از مدت زمانی کوتاه از روی پلتفرم حذف شد.

اگر شخصیت Kiriko به‌طور رسمی تایید شود، او سی و پنجمین شخصیت Overwatch خواهد بود که احتمالا در قالب یک BattlePass به‌صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

Overwatch 2بازی Overwatch 2 در تاریخ ۴ اکتبر برای پلتفرم‌های اصلی منتشر می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.