اخبار بازی

در جریان رویداد Blizzcon 2019 از بازی Overwatch 2 رونمایی خواهد شد

بازی overwatch 2

طبق گزارش‌هایی که به تازگی منتشر شده، به نظر می‌رسد که قرار است در جریان رویداد Blizzcon 2019 از بازی Overwatch 2 رونمایی شود. چند ماه پیش خبری منتشر شده بود مبنی بر این که استودیو Blizzard در حال کار بر روی ادامه بازی Overwatch است و حال به تازگی نیز گزارشی از سوی ESPN منتشر شده مبنی بر این که در جریان رویداد Blizzcon 2019 شاهد معرفی نسخه بعدی بازی Overwatch خواهیم بود.

همچنین طبق این گزارش منتشر شده، قرار است در این بازی شاهد حضور حالت‌های جدید، هیرو جدید و نقشه‌های جدید باشیم. در کنار این موارد نیز Talentهای هیروها و آیتم‌هایی که درون بازی قرار دارند نیز  به بخش PvE بازی اضافه شدند. یکی از ماموریت‌های جدید بازی نیز در شهر ریو دو ژانیرو جریان دارد و به صورت یک ماموریت 4 نفره‌ی داستانی است.

overwatch 2 بازی

به غیر از این موارد ذکر شده که اکثرا تمرکز بر روی بخش داستانی بازی داشتند، یک حالت جدید چند نفره با نام PUSH نیز به این عنوان اضافه شده است که در شهر تورنتو جریان دارد. همچنین طبق گزارش منتشر شده، تیم سازنده بازی نیز حداقل از یک هیرو جدید دیگر نیز رونمایی خواهد کرد. با این حال باید صبر کرد و دید که در جریان رویداد Blizzcon 2019 که از 10 تا 12 آبان ماه طول خواهد کشید، چه اطلاعات و جزئیات دیگری از بازی overwatch 2 منتشر خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.