اخبار بازینینتندو سوییچ

با خرید بازی Ori and the Will of the Wisps بر روی نینتندو سوئیچ، از جنگل‌های بارانی محافظ کنید

ناشر بازی Ori and the Will of the Wisps بر روی Nintendo Switch اعلام کرده که در این هفته بخشی از فروش بازی را به یک سازمان حفاظت از جنگل‌های بارانی اهدا خواهد کرد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی Ori and the Will of the Wisps

نسخه فیزیکی بازی Ori and the Will of the Wisps به‌تازگی برای نینتندو سوئیچ عرضه شده و ناشر این نسخه از بازی یعنی شرکت iam8bit، تا تاریخ 13 دسامبر (23 آذر) 5 درصد از فروش این عنوان بر روی سوئیچ (چه نسخه فیزیکی و چه نسخه دیجیتالی) را به سازمان Rainforest Trust اهدا می‌کند.

مدیران iam8bit یعنی Jon M. Gibson و Amanda White در این خصوص اعلام کردند: “به‌عنوان یک ناشر، ما در نظر گرفتیم که چگونه هزینه مارکتینگ بازی را خرج کنیم و تصمیم گرفتیم تا تغییراتی را در خرج این هزینه برای ایجاد یک تفاوت مثبت اعمال کنیم.”

“در حالی که با تیم Moon Studios برای نشر سری Ori بر روی نینتندو سوئیچ همکاری کردیم، ما بابت تعهد آن‌ها نسبت به طبیعت به‌عنوان یک نهاد زنده ارزشمند و نیازمند محافظت تحت تأثیر قرار گرفتیم. با پیروی از آن‌ها، ما می‌خواستیم که در زمینه حفاظت از طبیعت سهم خود را انجام دهیم. ما هیجان‌زده‌ایم تا با همکاری با افراد شگفت‌انگیز و متعهد سازمان Rainforest Trust این کار را انجام دهیم.”

این سازمان، بیش از 30 سال است که در زمینه حفظ جنگل‌های بارانی فعالیت دارد. شرکت Iam8bit قصد دارد تا علاوه بر این اقدام ارزشمند، 25 هزار دلار را فارغ از درآمد فروش بازی به این سازمان اهدا کند. اگر قصد تجربه Ori and the Will of the Wisps بر روی نینتندو سوئیچ را دارید، اکنون زمان مناسبی برای خرید به‌نظر می‌رسد.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.