اخبار بازی

عرضه بسته الحاقی برای بازی The Outer Worlds در سال 2020 تایید شد

بازی The Outer Worlds

استودیو Obsidian طی یک پست قدردانی ویژه در فروم خود عرضه بسته الحاقی برای بازی The Outer Worlds در سال 2020 را مورد تایید قرار داد. این پست در حالت کلی برای تشکر و قدردانی از تمامی افرادی که در مراسم The Game Awards به این بازی رای داده بودند به اشتراک گذاشته شده بود. با این حال در انتهای آن، اخبار بزرگی هم قرار داده شد.

استودیو توسعه‌دهنده در پست مورد بحث نوشت:

سفر ما هنوز به اتمام نرسیده است. چرا که ما بسیار هیجان‌زده هستیم که اعلام کنیم داستان را از طریق بسته الحاقی در سال آینده گسترش خواهیم داد.

تایید عرضه بسته الحاقی برای بازی The Outer Worlds که به موفقیت قابل ملاحظه‌ای دست پیدا کرد شاید در نگاه اول چندان غافل‌گیرکننده به شمار نرود. اما با توجه به این که استودیو Obsidian مشغول پروژه‌های مختلفی است اصلا موضوع دور از انتظاری نبود که آن‌ها بخواهند از The Outer Worlds عبور کرده و قید انتشار محتویات اضافی برای آن را بزنند. به‌علاوه داستان بازی اصلی خود بسیار کامل به نظر می‌رسید. ساخت محتویات بیشتر برای چنین آثاری آن هم در دنیایی که بازی‌ها به صورت سرویس عرضه می‌شود به صورت افزایشی نادر و کمیاب به شمار می‌رود.

در حال حاضر جزئیاتی در رابطه با این بسته الحاقی ارائه نشده است. این عنوان تحسین شده هم‌اکنون برای کنسول PlayStation 4، کنسول Xbox One و پلتفرم کامپیوترهای شخصی در دسترس قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.