اخبار بازی

استودیو Obsidian از بازی Grounded رونمایی کرد

بازی Grounded

همان‌طور که پیش از برگزاری X019 شایعات آن به گوش رسیده بود استودیو Obsidian در جریان این رویداد از بازی Grounded رونمایی کرد. اثری کاملا جدید در ژانر بقا که توسط تیم کوچک‌تری از استودیو نام‌برده توسعه می‌یابد. تریلر معرفی این بازی کودکانی کوچک‎ شده را به نمایش می‌گذارد که با تهدیدهای دنیای واقعی مانند عنکبوت‌ها مواجه می‌شوند.

این عنوان اول شخص که ظاهرا پیش از قبل خریداری شدن استودیو Obsidian توسط شرکت مایکروسافت در حال تولید قرار داشته و دارای قابلیت هم Co-op هست در بهار 2020 منتشر خواهد شد. پیش از انتشار، این عنوان از طریق برنامه Xbox Game Preview به صورت دسترسی پیش از موعد برای کنسول Xbox One و پلتفرم کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. این امر به پلیرها اجازه می‌دهد تا در هنگام فرآیند تولید بازی، بازخوردهای خود را به توسعه‌دهندگان منتفل کنند.

اگرچه شاید رونمایی از بازی Grounded آن چیزی نبوده که بسیاری از مخاطبین انتظارش داشتند با این حال این اثر تجربه‌ای متفاوت برای استودیو Obsidian به شمار می‌رود که همواره به واسطه ساخت بازی‌های نقش‌‌آفرینی شناخته می‌شود و به تازگی هم بازی The Outer Worlds را در همین ژانر ارائه کرده بود. باید منتظر انتشار اطلاعات و نکات تکمیلی برای این اثر در آینده بمانیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.