اخبار بازی

NowGamer : و GOW III بهترین گرافیکی که ما دیده ایم

سایت NowGamer در اظهار نظر جدید خود به نکات جالیی اشاره کرده است . نویسنده این سایت بعد از اشاره به اینکه نسخه نهایی در دستان آنهاست ( Review Copy ) با قاطعیت گفت که GOW III بهترین گرافیکی است که آنها تا به حال دیده اند .
روز به روز انتظار ها از GOW III زیاد می شود . تنها مدرکی که در دست هواداران بازی بودن نسخه دمو بود که در E3 سال گذشته به نمایش درآمد . سپس تصاویری از بازی منتشر شد که کسی آنها را جدی نمی گرفت تا اینکه چند روز پیش یک تریلر شگفت انگیز از بازی منتشر شد و در حالی که همه بر این باور بودند که تمام این تصاویر CG هستند Santa Monica به طور رسمی اعلام کرد که تریلر از صحنه های In game بازی بوده است ! واقعا غیر قابل باور است .
توسعه دهندگان و ناشران بازی – خدا نگاهشان دارد ! – عادت خاصی دارند که ماه ها قبل از عرضه بازی تصاویر کم ارزشی از بازی به نمایش میگذراند و سپس با یک نمایش خوب از بازی جواب انتظارات را می دهند . این نه تنها یک برجسته سازی برای GOW III نبود بلکه تصاویر قبلی این بازی نیز عالی و شگفت انگیز بودند . به همین خاطر انتظار ها از بازی بسیار بالا بود تا تریلری از بازی منتشر شد که نشان از روان بودن بازی ، گرافیک فوق العاده و میدان های بزرگ و حماسی بزرگ است که به کمک موتور قدرتمند بازی اجرا می شوند .

صرفا در چارچوب بصری ، GOW III توانسته است جایگاه اول را برای ما کسب کنید . منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.