اخبار بازی

Nosgoth معرفی شد: یک بازی مجانی از سری Legacy of Kain

پس از سالها بی خبری از این سری و شایعات فراوان، امروز Squere Enix از این بازی چند نفره آنلاین که برای PC عرضه خواهد شد پرده برداشت.

Nosgoth یک بازی اکشن تیمی با زاویه دید سوم شخص خواهد بود که در آن تیمهایی از دو گروه انسان ها و خون آشامان به نبرد خواهند پرداخت. انسانها اسلحه و تجهیزات مخصوص و دور برد در اختیار دارند و خون آشامان بر قابلیت های فراطبیعی خود تکیه می کنند و در نبرد های نزدیک برتری دارند.

این بازی توسط شرکت Psyonix ساخته خواهد شد و از طریق Steam برای PC عرضه خواهد شد.

بر روی بلاگ رسمی این بازی نوشته شده: "به عنوان تیم Psyonix، ما برای ساخت این عنوان بسیار مشتاق هستیم. وقتی شرکت Square Enix از ما برای ساختن این بازی کمک خواست، ما بسیار مشتاق بودیم که از تجاربی که با کار کردن بر روی پروژه هایی مانند Bulletstorm ،Mass Effect 3 و Unreal Tournament 2004 به دست آورده ایم استفاده کنیم تا یک بازی چند نفره منحصر به فرد ارائه کنیم."

"ما تصمیم گرفتیم بازی را مجانی کنیم تا همه بازیکنان بتوانند از آن لذت ببرند. یکی از نکاتی که بسیار برای ما مهم است ساختن یک تجربه عادلانه برای بازیکنانی است که نمی خواهند با خرج کردن پول واقعی دربازی قدرتمند شوند. به همین علت در این بازی خبری از آیتم های بیش از حد قدرتمند( به اصطلاح supremacy goods) نخواهد بود."

شما می توانید برای دریافت نسخه بتای بازی در سایت رسمی آن ثبت نام کنید.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.