اخبار بازی

Nolan North: چیزهایی را در PS4 دیدم که باورم نمی شود گیم پلی باشد

کمتر کسی است که صدا پیشه مطرح بازی های رایانه ای یعنی Nolan North را نشناسد که در جدیدترین کار خود صداپیشگی بی نظیری در نقش Deadpool به نمایش گذاشتند. طی جدیدترین نمایشگاه GameStop در لاس وگاس، ایشان طی مصاحبه خود با GamerHub پیرامون صداپیشگی خود در نقش Nathan Drake و عرضه احتمالی Uncharted جدید برای PS4 صحبت کردند. آقای North گفته اند: "من یک سری نمونه اولیه را بر روی PS4 مشاهده کرده ام و می دانم بسیاری از سازندگانی که با آنها کار می کنم هم اکنون دارند از PS4 استفاده می کنند. این یک ماشین بی نظیر است و شاهد پیشرفت در هر بازی آن خواهیم بود. Uncharted, God of War, Call of Duty همگی این بازی ها از تکنولوژی آن سود خواهند برد. زمانی که فکر می کنیم یک بازی به اونج خود رسیده است، برخی نوابغ آنها را حتی کمی بهتر می کنند و راه را برای سینماتیک شدن بیشتر بازی ها با تجربه ای بهتر فراهم می کند. به نظرم PS4 فوق العاده خواهد شد. مرزها و محدودیت ها حتی بیشتر از قبل کنار زده می شود."
ایشان پیرامون تکامل گرافیک سری بازی Uncharted و کمپانی ناتی داگ می گویند: "من یک سری چیزها را دیده ام …… گیم پلی …… که آنها دارند بر روی آن کار می کنند. یادم نمی آید این بازی چه بود اما آنها در حال انجام تست هایی با PS4 هستند که من باورم نمی شود آن گیم پلی بود. این یک تکنولوژی غیر عادی است."
منظور آقای Nolan North به نظر شما چیست؟ Uncharted 4؟

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.