اخبار بازی

بروزرسانی Beyond برای بازی No Man’s Sky معرفی شد

بازی No Man’s Sky

کمتر عنوانی در تاریخ صنعت بازی‌سازی وجود دارد که موفق به تغییر دیدگاه کاربران نسبت به خود شده باشد. هنگام عرضه بازی No Man’s Sky، این عنوان که به دلیل دروغ‌های سازنده و به لطف بازار یابی حرفه‌ای توانسته بود نظرات بسیاری را به خود جلب سازد، به علت محتوای ضعیف و عدم ارائه آن‌چه وعده داده شده بود، شکستی عظیم را متحمل شد. اما کار استودیو Hello Games با این بازی هنوز تمام نشده بود. این تیم با ارائه آپدیت‌های مکرر، افزایش محتوای بازی و ایجاد تغییرات بنیادین، موجب محبوبیت این اثر شد و حال وعده داده‌ که قسمت بعدی از این ماجراجویی فضایی، قرار است شامل تغییراتی به مراتب گسترده‌تر شود.

پیش‌تر قرار بود سه آپدیت به صورت جداگانه در طول منتشر شود اما طبق اعلام «هلو گیمز»، هر سه آن‌ها با یک‌دیگر ادغام شده و با افزودن محتویات تازه، بروزرسانی Beyond را تشکیل می‌دهند. به واسطه این افزونه رایگان No Man’s Sky Online وارد جهان این عنوان می‌شود که ظاهراً بازی را نیمه mmo کرده و به طور کلی تجربه آنلاین آن‌را دچار دگرگونی فراوان می‌کند. طبق شایعات با استفاده از این بروزرسانی، بازیکنان می‌توانند در هاب‌های مخصوص و محیط‌های مختلف باهم دیدار کرده و ماموریت‌های اختصاصی انجام دهند. هرچند که هلوگیمز از ارائه جزئیات بیشتر خودداری نموده، اما «بیاند» برای عرضه در تابستان سال 2019 در نظر گرفته شده است. هم اکنون می‌توانید این عنوان را برای پلی‌اسیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر خریداری کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.