اخبار بازی

بازی Nioh از زمان عرضه تاکنون 3 میلیون نسخه فروش داشته است

بازی Nioh محصول شرکت Koei Tecmo، از زمان عرضه اش در 7 فوریه 2017، تا کنون 3 میلیون نسخه فروش کلی داشته است. این بازی از عناوین انحصاری کنسول پلی استیشن 4 بود، تا این که در ماه نوامبر 2017 برای پلتفرم PC عرضه شد. در هر دو پلتفرم، که شامل نسخه های ارسال شده به فروش گاه ها و آن نسخه هایی که به صورت مستقیم و دیجیتالی فروخته شده اند، Nioh سه میلیون واحد در سراسر جهان فروش داشته است.

Koei Tecmo (اروپا) در توییتر گفت:

امروز Nioh سومین سالگرد خود را جشن می گیرد، و در سراسر جهان 3 میلیون نسخه فروش داشته است. ممنون، برای پشتیبانی همیشگی شما.

به عرضه بازی Nioh 2، چند هفته مانده است و در 13 مارس برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد (انتظار می رود نسخه PC این بازی در اواخر امسال عرضه شود).

تهیه کننده استودیوی Team Ninja آقای فومیهیکو یاسودا [Fumihiko Yasuda] گفت:

وقتی روی Nioh 1 کار می کردیم، اوایل کار درگیر مفهوم کلی [concept] و جهان (بازی) بودیم، ولی در نهایت با یک پایه و اساس خوب رسیدیم، پس وقتی که (بازی) به اتمام رسید، مساله برای ما، تحول (بازی) به مرحله بعدی بود.

پس در Nioh 2 به مراحل بازی و داستان کاراکتر، تنوع بیشتری اضاف کردیم، همه چیز گسترش داده شده است. چون (Nioh) یک بازی اکشن است، معمولا به خاطر عدم تنوع در دشمن ها (درون بازی)، تکراری [repetitive] به نظر می آید، مخصوصا در اولین بازی. پس بر اساس بازخورد پلیر ها، ما به اضافه کردن تنوع بیشتر در دشمن ها، گیم پلی و داستان جذاب، مطمئن شدیم.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.