اخبار بازی

فروش کنسول «Nintendo Switch» در کشور آمریکا از مرز ۲ میلیون دستگاه گذشت

کمپانی نینتندو پیش از اعلام آمار «NPD» ماه سپتامبر، آماری از فروش محصولات خود در کشور آمریکا اعلام کرد. کنسول «Nintendo Switch» با پشت سر گذاشتن دو کنسول «PS4» و «Xbox One» به پرفروشترین سخت افزار بازی‌های رایانه‌ای ماه سپتامبر در آمریکا بدل شده است.

Nintendo Switch

این سومین ماه پیاپی است که کنسول «Nintendo Switch» می‌تواند از نظر فروش رقبای خود را شکست دهد همچنین پنجمین ماه از زمان انتشار این کنسول ( هفت ماه قبل ) است که عنوان پرفروشترین سخت افزار بازی‌های رایانه‌ای به این کنسول می‌رسد.

کمپانی نینتندو در ادامه‌ اشاره کرد جمع فروش کنسول‌های «3DS»، «Nintendo Switch» و «SNES Classic Edition» دو سوم از کل فروش سخت افزارهای بازی‌های رایانه‌ای ماه سپتامبر در آمریکا را تشکیل می‌دهد.

از نظر فروش نرم‌افزاری نیز عناوین انحصاری نینتندو ماه خوبی را سپری کردند. عنوان «Mario + Rabbids: Kingdom Battle» در جایگاه هفتم، عنوان «Metroid: Samus Returns» در جایگاه هشتم، عنوان «The Legend of Zelda: Breath of the Wild» در جایگاه دهم و عنوان «Mario Kart 8 Deluxe» در جایگاه یازدهم پرفروشترین عناوین ماه قرار گرفته اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.