اخبار بازینینتندو سوییچ

بازی Mario Kart Live: Home Circuit معرفی شد

شرکت Nintendo در نمایش امروز خود به مناسبت سی و پنجمین سالگرد ماریو، با معرفی یک نسخه جدید و البته غیر معمول از ماریو کارت طرفداران را سورپرایز کرد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

بازی Mario Kart Live: Home Circuit یک عنوان ریسینگ است که بازیکنان از طریق سوئیچ در دست خود ماشین‌های کنترلی را به‌حرکت در می‌آوردند. پس از آن، مسیر مسابقه و ماشین‌ها بر روی صفحه سوئیچ به‌نمایش در می‌آیند و بازیکنان اینگونه به انجام بازی می‌پردازند. نینتندو این بازی را با همکاری یک تیم آمریکایی واقع در نیویورک به‌نام Velan Studios توسعه می‌دهد.

در عنوان Mario Kart Live: Home Circuit، ماشین‌های فیزیکی حاضر در اتاق شما با برخورد کردن با آیتم‌ها متوقف خواهند شد، با Boost زدن سرعتشان افزایش خواهد یافت و به‌طور کلی به اتفاقاتی که در بازی در جریان است، واکنش نشان می‌دهند. همچنین بازیکنان می‌توانند مسیر مسابقه را متناسب با اتاق خود طراحی کنند و به‌صورت 4 نفره (Local Multiplayer) به تجربه بازی بپردازند.

بازی Mario Kart Live: Home Circuit در تاریخ 16 اکتبر و با قیمت 100 دلار عرضه خواهد شد. هنوز مشخص نیست که ماشین‌های کنترلی ماریو و لوئیجی به‌صورت جداگانه به‌فروش می‌رسند یا یا خیر.

مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.