اخبار بازی

سرویس آنلاین کنسول «Nintendo Switch» در سپتامبر ۲۰۱۸ آغاز به کار خواهد کرد

طی گزارش مالی کمپانی «Nintendo» اعلام شد سرویس آنلاین اشتراکی این کمپانی برای کنسول «Nintendo Switch» که پیشتر اعلام شده بود در سال ۲۰۱۸ شروع خواهد شد، در سپتامبر این سال آغاز به کار خواهد کرد.

Nintendo Online

آقای «Tatsumi Kimishima» مدیرعامل کمپانی نینتندو در این باره توضیح داد :« ما اعلام کرده بودیم این سرویس در سال ۲۰۱۸ آغاز به کار خواهد کرد و حالا تاریخ دقیق آن برای سپتامبر ۲۰۱۸ تعیین شده است. این کار به روش‌هایی پیش میرود تا تجربه‌ی خریداران از بازی کردن را بهتر کند. جزئیات زمانی که نهایی شوند، اعلام خواهند شد.»

از زمان انتشار کنسول «Nintendo Switch» بازی کردن به صورت آنلاین بر روی آن رایگان بوده است اما کمپانی نینتندو قصد دارد این شرایط عوض کند و پیشتر خبر از سرویس اشتراکی خود برای بازی کردن به صورت آنلاین داده بود. قیمت اشتراک این سرویس در گذشته ۱۹.۹۹ دلار آمریکا برای یک سال، ۷.۹۹ دلار برای ۳ ماه و ۳.۹۹ دلار برای یک ماه اعلام شده بود. از دیگر امتیازات این سرویس میتوان به دسترسی برخی از عناوین کلاسیک نینتندو نیز اشاره کرد.

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن