اخبار بازی

شایعه: احتمال ورود شرکت نینتندو به بازار VR

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط مقاله‌ای جدید، به احتمال زیاد «شرکت نینتندو» در طول سال جاری، رونمایی مربوط به VR (هدست‌های واقعیت مجازی) انجام می‌دهد. به گفته نویسنده این مطلب، تا کنون چندین منبع مطلع این خبر را مورد تأیید قرار داده‌اند. همچنین بر اساس  این اطلاعات، در آینده‌ای نزدیک تعداد زیادی از عناوین «فرست پارتی» شرکت نینتندو از هدست‌های واقعیت مجازی پشتیبانی خواهند کرد. وب سایت GoNintendo نیز به این شایعه دامن زد و اظهار کرد: «یک منبع خیلی معتبر، پشتیبانی نینتندو سوییچ از واقعیت مجازی را تایید و اعلام کرد اولین عنوانی که از این ویژگی‌ پشتیبانی می‌کند، Nintendo Labo خواهد بود.» در حال حاضر جزئیات این شایعه به طور کامل مشخص نشده و هنوز از محتویات همراه پکیج VR اطلاعی نداریم.

در اکتبر سال گذشته، آقای Reggie Fils- Aimé از شعبه آمریکای نینتندو اعلام کرد مدتیست این شرکت در حال آزمایش کردن تکنولوژی VR بوده اما برای دریافت چراغ سبز، باید به محصولی سرگرم کننده تبدیل شود. در حالی که هنوز هیچ تاییده رسمی توسط نینتندو منتشر نشده، اما آن‌ها در گذشته از علاقه خود به ورود به بازار  VR صحبت کرده بودند. از طریق این لینک برگزیده‌ای از اخبار نینتندو دایرکت فوریه 2019 را مطالعه کنید.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.