اخبار بازی

نینتندو نگران PS5 و Xbox Series X نیست

شرکت نینتندو

وقتی در تعطیلات سال 2020، پلی استیشن 5 و Xbox Series X به بازار عرضه شدند، چه تاثیری روی فروش کنسول Nintendo Switch خواهند داشت؟ به نظر شرکت نینتندو، نه خیلی زیاد.

این چیزی است که رئیس شرکت نینتندو آقای شونتارو فروکاوا (Shuntaro Furukawa) در یک پرسش و پاسخ (Q&A) در جلسه سرمایه گذاران، که هفته پیش در این شرکت انجام شد، گفت.

فروکاوا گفت:

اعداد و ارقام دقیق دوره مالی سال آینده را در اعلامیه دوره مالی سال آینده توضیح خواهیم داد، اما فکر می کنم، با پدیدار شدن محصولات رقیب هایمان، مطمئنا وضعیت تغییر خواهد کرد، ما فکر نمی کنیم که روند تجاری دیگر شرکت ها، تاثیر زیادی روی تجارت ما خواهد داشت.

فروکاوا، در پاسخ به سوالی دیگر گفت که کنسول Nintendo Switch تقریبا نیمه عمر خود را گذرانده است. با توجه به این که Nintendo Switch در ماه مارس سال 2017 عرضه شد، گفته ی آقای فروکاوا، می تواند نشانه این باشد که شرکت نینتندو تا سال 2023 نقشه ای برای عرضه یک کنسول جدید ندارد.

با درنظر گرفتن این که فروش کنسول Switch به بیش از 50 میلیون دستگاه رسیده است و فروش کلی Super Nintendo (کنسول شرکت نینتندو که در سال 1990 عرضه شد) را هم پشت سر نهاده است، دلایل زیادی وجود دارد تا نینتندو به کنسول خود اطمینان داشته باشد.

این که نینتندو چه نقشه هایی برای بقیه سال 2020 دارد مقداری معما وار است. ولی می دانیم که ادامه بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، بازی Metroid Prime 4 و بازی Bayonetta 3 در راه هستند، گرچه نه لزوما در سال 2020.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.