اخبار بازی

Nintendo: قابلیت Pre-loading بر روی Wii U و 3DS امکان‌پذیر خواهد شد

Nintendo اعلام کرده که ویژگی Pre-loading (قابلیتی که امکان دانلود قسمتی از یک بازی دیجیتالی پیش خرید شده را قبل از عرضه رسمی آن برای کاربران فراهم کرده و همچنین باعث کاهش فشار وارده بر روی سرورهای مخصوص این بازی‌ها در هنگام عرضه می‌شود) ماه آتی به 3DS و Wii U خواهد آمد. این قابلیت، ابتدا در ماه نوامبر امسال برای دارندگان Wii U، پیش از عرضه Super Smash Bros. (اولین عنوانی که از این قابلیت پشتیبانی خواهد کرد) در دسترس خواهد بود.

 

اما کاربران 3DS باید کمی بیشتر صبر کنند تا اینکه امکان استفاده از Pre-loading در سال 2015 برای 3DS فراهم شود. احتمال می‌رود که Nintendo تاریخ عرضه این قابلیت را همزمان با انتشار یکی از بازی‌های جدید 3DS در نظر بگیرد.

 

همان‌طور که می‌دانید، Pre-loading قابلیتی است که امکان استفاده از آن از قبل بر روی PC وجود داشته، همین‌طور بر روی PS4 و Xbox One می‌توان از آن استفاده کرد، PlayStation Vita نیز چند ماهی می‌شود که از آن پشتیبانی می‌کند. Nintendo هم بالاخره تصمیم گرفته که امکان استفاده از Pre-loading را بر روی کنسول‌هایش فراهم کند که مسلما برای همگی مفید خواهد بود.

منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.