اخبار بازی

Nintendo: از وضعیت فعلی Wii U راضی نیستیم

Reggie Fils-Aimé و Satoru Iwata دو مدیر Nintendo در مورد وضعیت فعلی کنسول این شرکت یعنی Wii U مصاحبه ای انجام داده اند. در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

Reggie Fils-Aimé در گفتگو با Time بیان کرد:«دید ما درمورد رونمایی که به تازگی انجام دادیم، ترکیب سخت افزار با نرم افزار برای ارائه یک تجربه کامل هست.»

Satoru Iwata درمورد وضعیت فعلی Wii U گفت:«اگر ما رویکرد و چشم اندازی همه جانبه به، پلتفرم های بازی های ویدئویی در آینده نداشته باشیم، پس ما بعد از 10 سال قادر نخواهیم بود که در جایگاه خود باشیم. ما می خواهیم چند عنوان بزرگ را ارائه دهیم و از IPهای Nintendo به شکل موثری بهره ببریم. قطعا شرایط فعلی از نظر ما راضی کننده نیست، کنسول ما ممکن هست، اولین انتخاب مردم نباشد، اما شاید دومین انتخاب موثر مردم باشد.»

Yves Guillemot مدیرعامل Ubisoft هم به تازگی درمورد وضعیت فعلی Wii U بیان کرده«در حال حاضر چالش Nintendo این هست که مردم را به اندازه کافی برای خرید، سخت افزار خود قانع کند.»

 

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.