اخبار بازی

Ninja Theory :Capcom در مورد DmC فوق العاده عمل کرده است

با اینکه در ابتدای معرفی بازی DmC: Devil may Cry طرفداران این سری از سپرده شدن وظیفه ساخت این بازی به استودیو Ninja Theory نگران بودند، اما در انتها و با توجه به نمرات منتشر شده از این بازی به نظر می رسد که DmC به یک بازی فوق العاده تبدیل شده است.

تهیه کننده بخش آمریکا شرکت کپکام، آقای Alex Jones در مصاحبه با VG247 اذعان داشت که Ninja Theory در مورد DmC فوق العاه عمل کرده است. وی در این مصاحبه گفت: "افراد استودیو Ninja Theory بی نظیر بودند. شاید یک استودیو دیگر منتظر بود تا چند نفر از ژاپن بیایند و به آنها دستور دهند، اما NInja Theory اینگونه نبود. Ninja Theory فوق العاده عمل کرد. آنها می دانستند که کپکام بیش از سی سال تجربه در ساخت بازی های اکشن دارد و برای همین تصمیم گرفتند که با بازی سازان کپکام همکاری کنند."

کپکام اخیرا به استودیو های خارجی روی آورده است و حتی اقدام با سپردن سری بازی های بزرگش به استودیو های کمتر دیده شده ای همچون Ninja Theory و Slant Six می کند. شاید موفقیت DmC باعث شود Ninja Theory به احترام و توجهی که استحقاق اش را دارد دست یابد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.