اخبار بازی

NFS Rivals : Marcus Nilsson در یکی از کنسولهای نسل بعد کمی بهتر است

تهیه کننده اجرایی استدیو Ghost Games آقای Marcus Nilsson معتقند که بازی Need For Speed Rivals در کنسول های نسل بعد از گرافیک بهتری بهره خواهند برد اما ایشان از اینکه بگویند دقیقا کدام کنسول صرف نظر می کنند.
سخنان ایشان در VideoGamer: "چیزی که ما هم اکنون داریم در کنسول ها می بینیم کمی قوی تر از چیزی است که برای مدت زیادی مد نظر ما بود.مخصوصا یکی از آنها. اما نخواهم گفت کدامیک. این باعث خوشنودی من است. اما در واقعیت فکر می کنم هر دو برابر خواهد بود. "

آقای Nilsson حاضر نشدند به این پاسخ دهند که این کنسول آیا PS4 است یا خیر. یک سوال از ایشان پرسیده می شود: "آیا بدین معنی است که نسخه PS4 بهتر از Xbox One خواهد بود؟"
پاسخ: "من فکر می کنم هر دو مساوی باشند. اما باز هم به نظرم یکی از آنها کمی بهتر خواهد شد. "

با توجه به اینکه مشخصات سخت افزاری این دو کنسول تقریبا یکسان می باشد، PS4 از حافظه GDDR5 بهره می برد که بهتر از DDR3 کنسول Xbox One می باشد.طبق صحبت های ایشان احتمالا سازندگان third-party در آینده از قدرت اضافه PS4 بهره خواهند برد تا اینکه کیفیت یکسانی برای کنسول های مختلف عرضه کنند.
Need For Speed Rivals در هنگام عرضه هر دو کنسول Xbox One و PS4 قابل خریداری می باشد.

منبع

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.