اخبار بازیایکس باکس سری ایکسایکس باکس وان

احتمال عرضه بازی Forza Motorsport بر روی ایکس باکس وان

لیست شدن قابلیت Smart Delivery برای بازی Forza Motorsport باعث شده که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص عرضه این بازی بر روی کنسول ایکس باکس وان شکل بگیرد. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی ها همراه باشید.

صفحه بازی Forza Motorsport

چند هفته قبل شرکت Microsoft در جریان Xbox Games Showcase که به‌طور کلی به معرفی و نمایش عناوین نسل بعدی اختصاص داشت، از نسخه جدید Forza Motorsport رونمایی کرد. طبق گفته مایکروسافت، این عنوان در حالت 4K و 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و همچنین از قابلیت ری تریسینگ بهره خواهد برد. اما نکته جالبی که اخیرا توسط یکی از کاربران ردیت رؤیت شده، این است که طبق اطلاعات موجود در صفحه رسمی بازی، فورتزا موتوراسپورت از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی خواهد کرد.

همان‌طور که می‌دانید، کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند با خرید نسخه نسل فعلی عناوین، بدون پرداخت هزینه اضافه به نسخه نسل بعدی بازی‌ها نیز دسترسی داشته‌باشند. همین موضوع نیز باعث شده تا طرفداران احتمال عرضه Forza Motorsport بر روی Xbox One را در نظر بگیرند. البته ممکن است درج شدن این اطلاعات تنها یک اشتباه از سوی مایکروسافت باشد. در هر صورت، باید منتظر اعلام رسمی از سوی استودیو Turn 10 و مایکروسافت باشیم.

رایانه‌های شخصی و ایکس باکس سری ایکس در حال حاضر تنها پلتفرم‌های رسمی معرفی شده برای این عنوان هستند. در پایان، شما می‌توانید تریلر معرفی بازی Forza Motorsport را از بازی سنتر مشاهده کنید.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. [QUOTE=”Cpt. price, post: 4821921, member: 122954″]
  لیست شدن قابلیت Smart Delivery برای [URL=’http://Bazicenter.com/tag/forza-motorsport/’]بازی Forza Motorsport[/URL] باعث شده که گمانه‌زنی‌هایی در خصوص عرضه این بازی بر روی کنسول [URL=’http://Bazicenter.com/category/xbox-one/’]ایکس باکس وان[/URL] شکل بگیرد. با بازی سنتر و جدید ترین [URL=’http://Bazicenter.com/category/game-news/’]اخبار بازی[/URL] ها همراه باشید.

  [IMG]https://www.bazicenter.com/wp-content/uploads/2020/08/Forza-Motorsport-page.jpg[/IMG]

  چند هفته قبل [URL=’http://Bazicenter.com/tag/microsoft/’]شرکت Microsoft[/URL] در جریان Xbox Games Showcase که به‌طور کلی به معرفی و نمایش عناوین نسل بعدی اختصاص داشت، از نسخه جدید Forza Motorsport رونمایی کرد. طبق گفته مایکروسافت، این عنوان در حالت 4K و 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد و همچنین از قابلیت ری تریسینگ بهره خواهد برد. اما نکته جالبی که اخیرا توسط یکی از کاربران ردیت رؤیت شده، این است که طبق اطلاعات موجود در صفحه رسمی بازی، فورتزا موتوراسپورت از قابلیت Smart Delivery پشتیبانی خواهد کرد.

  همان‌طور که می‌دانید، کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند با خرید نسخه نسل فعلی عناوین، بدون پرداخت هزینه اضافه به نسخه نسل بعدی بازی‌ها نیز دسترسی داشته‌باشند. همین موضوع نیز باعث شده تا طرفداران احتمال عرضه Forza Motorsport بر روی Xbox One را در نظر بگیرند. البته ممکن است درج شدن این اطلاعات تنها یک اشتباه از سوی مایکروسافت باشد. در هر صورت، باید منتظر اعلام رسمی از سوی [URL=’https://bazicenter.com/tag/turn-10/’]استودیو Turn 10[/URL] و مایکروسافت باشیم.

  [URL=’https://bazicenter.com/category/pc/’]رایانه‌های شخصی[/URL] و [URL=’https://bazicenter.com/category/xbox-series-x/’]ایکس باکس سری ایکس[/URL] در حال حاضر تنها پلتفرم‌های رسمی معرفی شده برای این عنوان هستند. در پایان، شما می‌توانید [URL=’https://www.bazicenter.com/news/game-news/xbox_showcase_motorsport_horizon_series_x/’]تریلر معرفی بازی Forza Motorsport[/URL] را از بازی سنتر مشاهده کنید.

  [URL=’https://www.bazicenter.com/news/game-news/next-forza-motorsport-could-be-coming-to-xbox-one/’]Continue reading…[/URL]
  [/QUOTE]
  بنظرم دلیل این شاعبه ها سری S هست !
  وقتی کنسول هنوز معرفی نشده عجیب نیست ذهن ها بره سمت وان 😀
  وان که به سرعت بعد از لانچ کنسولای نسل نهم فراموش میشه اما اسمارت دلیوری پا برجا هست حالا چرا چون باید هر خریدار رو متقاعد کنه هر بازی که خرید میکنید یکپارچه هست و قرار نیست نگران این باش که نکنه بازی قابل اجرا رو کنسول سری اس من حالا با جابجایی رو سری اکس نیاز ب خرید دوباره داشته باش

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
 • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.