اخبار بازی

بازی بعدی Batman با لوگوی جدید؟

شرکت Warner Bros. Games Montreal با پستی در توییتر، یک لوگو را نشان داد که به نظر می رسد برای نسخه بعدی بازی Batman باشد. همراه با لوگو، متن “Cape sur la nuit / Capture the Knight” نوشته شده است.

توییت WB Games

می توان نصف لوگو را در صفحه فیسبوک و بقیه را در صفحه های توییتر و اینستاگرام این استودیو دید.

لوگوی بتمن

کاربری در توییتر با اسم ArkhamVideos، همه تصاویر را به یکدیگر متصل کرده و لوگویی را ساخته، که به نظرش نسخه کامل این تصاویر است.

لوگوی بتمن جدبد

همانطور که مشاهده می شود هنگام قرار دادن هر سه تصویر در کنار هم، این لوگو به رنگ سفید و دایره ای، یک سر عقاب در بالای آن، بال هایی که از کنار پایین می آیند و در وسط آن چنگال های عقاب، یک تاج، میزان (ترازو) و شمشیر های متقاطع، ظاهر می شود. همچنین شکل یک شهر قابل مشاهده است، که احتمالا گاتهام باشد.

همانند تیزری که WB Games Montreal در سپتامبر 2019 منتشر کرد، به نظر می رسد که این لوگوها، می توانند به یک بازی جدید Batman که شامل Court of Owls (دیوان جغد ها) است اشاره کنند، (با اینکه پرنده ی موجود در لوگوی جدید قطعا یک عقاب است). تیزر قبلی با یک توییت از طرف نویسنده اصلی Court of Owls، آقای اسکات اسنایدر (Scott Snyder) و با هشتگ bewarethecourtofowls، حمایت شد.

دیوان جغد ها، جامعه ای مخفی (Secret Society) است که کودکان را ربوده و آنها را آموزش می دهد تا به قاتلانی با نام تالون (Talons) تبدیل شوند.

آپدیت خبر

استودیوی Warner Bros. Games Montreal سایت خود را با یک تصویر جدید آپدیت کرده

لوگوی batman

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.