اخبار بازی

اطلاعات نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed لو رفت

بازی assassin's creed

«شرکت یوبی‌سافت» سال گذشته به طور رسمی اعلام کرد در سال 2019 خبری از نسخه جدید Assassin’s Creed نخواهد بود. اما با این اوصاف، شایعات فراوانی درباره عنوان بعدی این فرنچایز به گوش می‌رسد. به طور مثال، ماه گذشته خبری منتشر شد که به درز  شدن اطلاعات درباره شماره جدید اشاره داشت (شایعه: نسخه  بعدی بازی Assassin’s Creed لو رفت) هرچند که به سرعت توسط یکی از مطرح‌ترین ژورنالیست‌های صنعت، یعنی Jason Schreier رد شد. حال شایعه‌ تازه‌، نه تنها درباره Assassin’s Creed، بلکه بازی Watch Dogs 3 نیز به گوش می‌رسد که از طریق لینک مشخص شده می‌توانید خبر «آیا بازی Watch Dogs 3 عنوانی بین نسلی خواهد بود؟» را مطالعه کنید.

بنابر گزارش کاربری در 4chan، عنوان جدید «اسسینز کرید»، Legion نام دارد. داستان در ایتالیا، دوران Marcus Aurelius و درگیری‌های پسرش، Commodus با پنج امپراتور روایت می‌شود. این عنوان دارای دو شخصیت با نام‌های «کاسیوس» و «لوسیا» است و هر دوی آن‌ها از نوادگان شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed: Odyssey خواهند بود. ظاهراً عناصر نقش آفرینی به قوت خود باقی هستند و قرار است برای هر دو شخصیت، داستانی مجزا طراحی شود. این عنوان توسط Ubisoft Sofia ساخته می‌شود و پایانی بر سه گانه باستانی فرنچایز خواهد بود. بازی مذکور در سال 2020 برای کنسول‌های نسل بعدی منتشر می‌شود. همچنین قرار است اولین عنوان سری با بیشترین میزان تمرکز روی اِلمان‌های تمدن اولیه (First Civilization) باشد.

داستان اصلی دوباره حول محور اسسین‌ها، سیاست دوران بازی و تمدن اولیه خواهد بود و فلش بک‌هایی به دیگر نقاط رم در طول تاریخ وجود خواهد داشت. (مشابه مأموریت‌های Rift در نسخه یونیتی) بر اساس این شایعه، یوبی قصد دارد تا علاوه‌بر حفظ عناصر نقش آفرینی، طرفداران قدیمی را نیز راضی نگاه دارد. نقشه این اثر  شامل قسمت‌های اصلی ایتالیا و بخش‌هایی از قلمرو گال‌ها و آلمان‌ها می‌شود. درکنار موارد پیشین، سیستم «مرسنری» و «کالتیست‌ها» نیز به طور کامل دگرگون شده‌اند و کالتیست‌های مربوط به بخش داستانی دارای اِلمان‌های سینمایی و memoryها خواهند بود.

درحال حاضر هیچ یک از اخبار فوق دارای منبع معتبر نیست اما باید درنظر داشت طی 3 سال اخیر، بیشتر شایعاتی که از سمت کاربران 4chan لو رفته بودند، به حقیقت پیوستند (به طور مثال بیشتر اطلاعات اودیسه و اوریجینز از منبع ذکر شدده لو رفت و بعداً به طور رسمی مورد تأیید واقع شدند)

بررسی بازی Assassin’s Creed: Odyssey – Legacy of The First Blade – Episode 1 را از دست ندهید

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا