اخبار بازی
موضوعات داغ

ساخت شماره جدید بازی The Witcher به صورت رسمی تایید شد

شرکت CD Projekt که این روز ها مراحل پایانی توسعه و ساخت عنوان Cyberpunk 2077 را طی می‌کند، از پروژه بعدی خود رونمایی کرد. پروژه بعدی آن ها یک عنوان جدید در دنیای The Witcher خواهد بود.

در مطلبی که دقایقی قبل از شعبه لهستان سایت یوروگیمر منتشر شد، Adam Kiciński مدیر عامل CDPR به صورت رسمی ساخت عنوانی جدید در دنیای Witcher را تایید کرد.

او در طول مصاحبه خود با تعدادی از خبرنگاران گفت:

«ما قبلا برای یک عنوان تک نفره دیگر کار کرده‌ایم و مراحل ابتدایی و ایده‌های اولیه آن شکل گرفته‌است، اما توسعه آن در زمانی نامشخص در آینده شروع خواهد شد و در حال حاضر برنامه‌ای برای توسعه آن پروژه نداریم.

 بالافاصله بعد از پایان یافتن مراحل ساخت عنوان Cyberpunk 2077، توسعه عنوان جدید شروع خواهد شد. پروژه جدید در دنیای ویچر خواهد بود  و تیم CD Project قبلا درباره آن اطمینان خاطر به دست آورده است. ما دو جهان داریم و در این جهان ها می خواهیم بازی ایجاد کنیم. بنابراین همه بازی های برنامه ریزی شده یا “witcher” یا “cyberpunk” هستند. مراحل آماده سازی بازی توسط تیم کوچک‌تر CD Project صورت می‌گیرد و تیم‌های اصلی مسئولیت توسعه بخش چندنفره و دیگر بخش‌های مربوط به Cyberpunk 2077 را برعهده خواهند داشت.»

او در نهایت تاکید کرد که عنوان جدید The Witcher 4 نام نخواهد داشت.

*متن خبر توسط گوگل ترنسلیت از زبان لهستانی به انگلیسی ترجمه شده‌است.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.