اخبار بازی
موضوعات داغ

ایجنت جدید بازی Valorant با نام Reyna معرفی شد

اخیرا استودیو Riot Games حسابی مشغول توسعه آخرین عنوان خود یعنی بازی Valorant شده‌ است. پس از انتشار چندین آپدیت در راستای بهبود بخشی بعضی از باگ ها و پچ های گوناگون، حال سازندگان Agent جدیدی با نام Reyna را معرفی کرده‌اند که در ادامه خبر به برخی از قابلیت های آن خواهیم پرداخت.

بازی Valorant

Riot Games با انتشار پستی در توییتر از Agent مکزیکی خود به همراه تیزری کوتاه رونمایی کرد.

یکی از ایده های جالب بازی Valorant بازی با رنگ ها است که هر کاراکتر با یک تم رنگی منحصر به فرد ظاهر می‌شود و Agent Reyna با استفاده از ترکیبات رنگ های مشکی و بنفش از این قاعده پیروی کرده‌ است.

لازم به ذکر است دیالوگ هایی که در طول تیزر از این کاراکتر به گوش می‌رسد شامل “Give me your heart”، “More, more”، “All dead, and I’m still hungry” خواهند بود که به احتمال زیاد خبر از خون‌آشام بودن او می‎‌دهند.

ویدئو منتشر شده قابلیت های او را به صورت رسمی معرفی نمی‌کنند و بعضی از طرفداران و رسانه ها شروع بر حدس زدن کرده‌اند. برای نمونه در بخشی از تیزر، رینا زمانی که پشت دیوار است گوی بنفش رنگی را پرتاب می‌کند و می‌گوید “!See nothing” در نتیجه گمان می‌رود کور کردن رقیب یکی از توانایی های او است.

به گفته بعضی از رسانه ها قابلیت دزدین خون رقبا یا اهدا خون و غیب شدن هم دارد. زیرا وقتی ویدئو را مشاهده میکنید رینا پس از کشتن یکی از دشمنان می‌گوید “Give me your heart” یا مثلا وقتی که جمله “More, more” را بازگو می‌کند بازوی او ناپدید می‌شود، جالب است بدانید قدرت Ultimate او Empress نام دارد اما متاسفانه در طول ویدئو شاهد استفاده از آن نبوده‌ایم.

بازی شوتر اول-شخص Valorant یک عنوان الهام گرفته از بازی های کانتر و اورواچ است و علاقه‌مندان می‌توانند آن را به صورت رایگان در رایانه های شخصی خود تجربه کنند.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.