اخبار بازی

انتشار نسخه جدید بازی زولا ۱٫۱۵

نسخه جدید بازی زولا ۱٫۱۵ منتشر شد، این آپدیت امکانات و آیتم های جدیدی به بازی اضافه کرده است که اکثر آنها با درخواست بازیکنان و جامعه بزرگ بازی زولا به بازی اضافه شده است.

سورنا گیمز(استودیو سورنا)، ناشر بازی زولا در ایران اطلاعات این به روز رسانی را به شرح زیر اعلام می کند:

نسخه جدید بازی زولا ۱٫۱۵

بخش های جدید که در این نسخه به بازی زولا اضافه شده اند:

– مد آرنا با بازسازی مجدد و تغییرات اساسی دوباره به بازی زولا بازگشته است. مد آرنا بخشی از بازی زولا است که شرکت کنندگان در آن، به صورت دوره ای با هم رقابت می کنند تا برنده بازی مشخص شود، بازی و رقابت به صورت خودکار و توسط خود بازیکنان با امکانات درون بازی ادامه پیدا می کند، مثل رقابت های حذفی در بازیهای فوتبال، بازیکنان به صورت دوره ای با هم رقابت می کنند، برندگان هر دوره به دور بعد صعود می کنند و بازندگان از دور رقابت ها حذف می شوند، در پایان برندگان پاداش های خوبی دریافت می کنند.

– اسکرین شات های درون بازی از این پس با فرمت jpg ذخیره می شوند و مانند قبل با فشردن کلید F12 می توانید از محیط بازی اسکرین شات بگیرید.

– از این پس  چاقوها داخل بازی زولا قابلیت افتادن دارند، یعنی اگر صاحب چاقو در جریان بازی کشته شود، چاقویی که در دست داشت به زمین خواهد افتاد و دیگران می توانند آن را بردارند.

نسخه جدید بازی زولا ۱٫۱۵

– دسته کارتهای جدید به بازی زولا اضافه شد:

نسخه جدید بازی زولا ۱٫۱۵

دسته کارت ویژه مسلسل ها (تنها کارتهای طلایی برای سلاح های دوربین دار)

دسته کارت ویژه دوربین دار ( تنها کارتهای مخصوص مسلسل ها)

کارت مسلسل ها (کارتهای برنزی تنها برای سلاح های دوربین دار)

کارت دوربین دار ( کارتهای برنزی مخصوص مسلسل ها)

کارت پلاتینی ( کارتهای نادر و کم یاب، شان برنده شدن کارتهای افسانه ای)

– اضافه شدن پوسته های جدید به بازی:

سری پوسته های مکاترونیک (افسانه ای) برای بهترین سلاح های بازی

پوسته های جدید برای سلاح های TAR-21, DSR-1, AUG A3, MP7

– اخراج خودکار بازیکنان متخلف درون بازی، اگر بازیکنی از ابزارهای غیر مجاز درون بازی استفاده کند، با خطای سیستمی مواجه و از بازی اخراج می شود.

– اضافه شدن همکاری گیم نت ها و کافی نت ها به بازی زولا، در این طرح گیم نت ها و کافی نت ها سراسر کشور می توانند به عنوان همکار در لینک زیر ثبت نام کنند و امتیازهای ویژه این همکاری بهره مند شوند، در این طرح گیم نت ها با ثبت نام در سامانه همکاران بازی زولا، می توانند از ۲۰ درصد تخفیف ویژه در فروش کدهای بازی زولا استفاده کنند و از هدایا و امتیازهای خاص گیم نت استفاده کنند. همچنین گیم نت های طراز اول کشور هدایای ویژه ای نیز از شرکت سورنا دریافت خواهند کرد که به صورت فیزیکی برای آنها ارسال می شود. اگر صاحب گیم نت و یا کافی نت هستید حتما این فرم را بررسی کنید و کامل کنید تا از این خدمات و امتیازها بهره مند شوید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.