اخبار بازی

مرحله حذف شده از Crash Bandicoot به نسخه ریسمتر این بازی بازگشت

مرحله ای که توسط Naughty Dog برای بازی Crash Bandicoot طراحی شده بود و نهایتا قبل از انتشار نسخه نهایی بازی حذف شده بود در نسخه ریمتسر این بازی یعنی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy در اختیار بازی کن ها قرار گرفت.

Crash Bandicoot

Activision در نمایشگاه Comic-Con اعلام کرد که مرحله ناتمام و منتشر نشده  Stormy Ascent که برای نسخه اصلی بازی که بر روی کنسول PlayStation ساخته شده بود در نسخه ریمستر این بازی یعنی Crash Bandicoot N. Sane Trilogy توسط سازنده آن به روز رسانی شده و همینک از طریق فروشگاه پلی استیشن میتوان آن را دریافت کرد. این مرحله برای دارندگان بازی برایی 30 روز آینده قابل دریافت است.

 Activition و ناشر کتاب یعنی Dark Horse انتشار The Crash Bandicoot Files: How Willy the Wombat Sparked Marsupial Mania که یک کتاب 150 صفحه ای و در ارتباط با جرئیات ساخت نسخه اولیه این بازی است را تایید کردند. این کتاب شامل طراحی های اصلی  Crash Bandicoot، طراحی های مفهومی و پیش گفتاری از سازنده است. این کتاب در تاریخ 18 مارچ 2018 منتشر خواهد شد.

در ادامه تصویر جلد این کتاب را مشاهده میکنید

Crash Bandicoot

مطالب پیشنهادی:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.
بستن
بستن