اخبار بازیپلی استیشن 4پلی استیشن 5

شایعه: تاریخ برگزاری رویداد بعدی PlayStation لو رفت

به‌تازگی شایعه جدیدی منتشر شده زمان تقریبی برگزاری رویداد بعدی سونی و PlayStation را مشخص می‌کند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

رویداد State of Play

مدت نسبتا زیادی است که از پخش شدن آخرین اپیزود رویداد State of Play می‌گذرد. اما طبق یک شایعه جدید، شرکت Sony ممکن است جدیدترین قسمت این رویداد را در ماه ژانویه/فوریه برگزار کند. پس از اینکه کاربری در توئیتر از اینسایدر شناخته‌شده دنیای ویدئوگیم یعنی Dusk Golem پرسید چه زمانی ممکن است نمایش بعدی بازی Resident Evil Village را ببینیم، او پاسخ داد:

“اگر بخواهم یک جواب تقریبا جدی بدهم، سونی برنامه دارد تا اوایل سال و در ژانویه/فوریه رویدادی را برگزار کند. تعجب نمیکنم اگر خود کپکام در ژانویه کاری را انجام دهد یا بخاطر مارکت سونی بخشی از رویداد باشد.”

باید توجه داشت که Dusk Golem سابقه افشای اطلاعات مختلفی را دارد که برخی از آن‌ها صحیح و بزخی غلط بوده‌اند. بنابراین گفته‌های اخیر او نیز در حد شایعه باقی می‌مانند و اگر رویدادی در کار باشد، باید منتظر اعلام رسمی سونی بمانیم.

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.