اخبار بازی

نسخه جدید بازی Guilty Gear در Evo 2019 معرفی شد

پس از مسابقه فینال Tekken 7 در Evo 2019، نسخه جدید بازی Guilty Gear توسط خالق این مجموعه یعنی دایزویکه ایشی‌واتاری (Daisuke Ishiwatari) با نمایش تیزی کوتاه رونمایی شد. استودیو استودیو Arc System Works هم‌چنان توسعه بازی را برعهده داشته و تیزر معرفی نیز ضمن نمایش اکشن بازی، دو شخصیت جدید آن را به تصویر می‌کشد.

اولین شخیصت جدید این بازی، شخصیت Sin Kiske را یادآور می‌شود. چرا که به مانند شخصیت نام‌برده موی بلوند داشته، لباسی آبی بر تن داشته و از شمشیر بلندی استفاده می‌کند. دومین شخصیت جدید تنها برای لحظه‌ای به نمایش در آمد. با این حال لباس‌ها، مدل مو و دو شمشیری که در دست دارد او را به سامورایی‌ها پیوند می‌دهد. نوعی حالت شوم و وحشت در این شخصیت دیده می‌شود به طوری که انگار با شخصی شرور مواجه هستیم. یکی از چشم‌هایش پوشانده شده و در انتهای تیزر نیز مشاهده می‌کنیم که صورت این شخصیت به واسطه ماسکی با نمادی عجیب پوشانده شده است.

دایزوکه خطاب به جمعیت حاضر اظهار کرد که در حال حاضر نمی‌تواند اطلاعات بیشتری به اشتراک بگذارد و تنها گفت که در سال 2020 خبرهای بیشتری از نسخه جدید بازی Guilty Gear خواهیم شنید. با این حال مجموعه بازی Guilty Gear Xrd یکی از بهترین تجربه‌ها در میان عناوین فایتینگ 2.5 بعد به شمار می‌روند. این مجموعه ضمن شخصیت‌های جالب و منحصر به فرد خود، مکانیک‌های پیچیده‌ای را در مقابل پلیر قرار می‌دهد که در عین حال آن‌ها را ترغیب به تجربه بیشتر بازی می‌کند.

انتظار می‌رود نسخه جدید این سری شامل بخش داستانی جدید، شخصیت‌های جدید و معرفی نشده و به‌روزرسانی‌ برای بالانس گیم‌پلی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.