اخبار بازی

شرکت مایکروسافت از طرح جدید سرویس Game Pass رونمایی کرد

شرکت مایکروسافت

شرکت مایکروسافت از جدیدترین طرح این کمپانی برای سرویس Game Pass رونمایی کرد. اما پیش از پرداختن به جزئیات خبر، به ارائه اطلاعاتی از اشتراک «گیم پس» و سرویس Gold این شرکت می‌پردازیم. با استفاده از گیم پس، کاربران با پرداخت تنها 10 دلار به صورت ماهانه و یا 100 دلار سالانه، می‌توانند از لیست همیشه درحال گسترش عناوین متعدد کنسول ایکس باکس وان به صورت رایگان بهره ببرند. پس با استفاده از این اشتراک، حتی می‌توانید عناوین انحصاری Xbox One را به صورت کامل در روز عرضه آن‌ها تجربه کنید. قابل ذکر است که این عناوین به حساب شما متصل نمی‌شوند و با گذر زمان، برخی از آن‌ها گیم پس را به طور دائم ترک می‌کنند که برای تجربه دوباره، به ناچار باید آن‌ها را جداگانه خریداری کنید.

اما با استفاده از سرویس Gold شما به صورت ماهانه تعدادی عنوان رایگان دریافت می‌کنید که با هربار شارژ کردن گلد خود، می‌توانید به آن‌ها دسترسی داشته باشید و درکنار این ویژگی، مهم‌ترین قابلیت کنسول یعنی امکان بازی چندنفره تنها از طریق داشتن این اشتراک ممکن می‌شود. برای خرید این سرویس نیز شما به ناچار مجبور به پرداخت 5 دلار برای یک ماه و یا 60 دلار برای یک سال هستید.

حال مایکروسافت برای حل مشکلات گیمرها، از پکیجی مناسب رونمایی کرده تا با خرید آن علاوه‌بر گلد، کاربران به لایبرری گیم پس نیز دسترسی پیدا کنند. این پکیج Xbox Game Pass Ultimate Subscription نام داشته و تنها با پرداخت 15 دلار می‌توانید صاحب اشتراک ماهانه هر دو مورد یاد شده شوید. درصورتی که عضو برنامه ایکس باکس اینسایدر باشید، با پرداخت 1 دلار صاحب این امکانات می‌شوید. لازم به ذکر است که مایکروسافت هر چندوقت یک بار به هزینه‌ی این سرویس‌ها تخفیفات حسابی می‌زند و موقعیت‌های خرید مناسبی را برای خریداران ایجاد می‌کند.

شروین ژاوه

Nigh is the Time of Madness and Disdain

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا