اخبار بازی

عنوان جدیدی از سری «Diablo» در دست ساخت است

آگهی استخدامی که شرکت «Blizzard» اخیرا بر روی وبسایت خود قرار داده است، اشاره به ساخت نسخه‌ی جدیدی از سری «Diablo» دارد.

Diablo

این آگهی استخدام مربوط به شخصی برای طراحی دانجن است اما در متن آن مشخص نشده است که آیا نسخه‌ی جدید «Diablo IV» میباشد یا این کمپانی در حال ساخت نوعی بازی جدید مربوط به این فرانچایز است.

از این آگهی استخدام اطلاعات اندکی به دست می‌آید ولی میتوان برداشت کرد که نسخه‌ی بعدی ویژگی‌های اصلی این سری را که باعث محبوبیت آن شده است از دست نخواهد داد. بر اساس آگهی مذکور، بلیزارد به دنبال فردی «مشتاق برای فعالیت بر روی دنیای تاریک و گوتیک «Diablo»، ساخت بازی‌های عالی، کشتن میلیون‌ها هیولا و جمع آوری منابع» میگردد.

عنوان پیشین در این سری با نام «Diablo III» در سال ۲۰۱۲ و پس از گذشت ۱۲ سال از عرضه‌ی نسخه‌ی دوم سری، منتشر شد. پس از انتشار، این نسخه ۲ بسته‌ی گسترش دهنده با نام‌های «Reaper of Souls» و «Rise of the Necromancer» را به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۷ دریافت کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.