اخبار بازی

جزئیات بیشتری از عنوان شوتر معرفی نشده شرکت «Blizzard» مشخص شد

شرکت «Blizzard» بدون شک یکی از بهترین سازندگان بازی و همچنین یکی از تاثیر گذارترین شرکت‌ها در زمینه گیم به شمار می‌رود؛ شرکتی که عناوین مطرح و تحسین شده در سبک‌های متقاوت دارد و همین باعث می‌شود که برای پروژه بعدی آن‌ها هیجان زده باشیم. به تازگی با توجه به آگهی شغلی جدیدی، بیشتر درباره این عنوان شوتر می‌دانیم.

 width=

شرکت Blizzard از اواخر سال 2016 مشغول استخدام برای یک عنوان شوتر بوده است، اما چیزی تا سال 2017 مشخص نبود؛ وقتی که استودیو به دنبال مهندسین ارشد نرم‌افزار و یک طراح ارشد گیم‌پلی وسیله نقلیه، بود.

حالا با توجه به «PSGamesN»، ظاهرا استودیو به دنبال یک طراح ارشد/مدیر گیم پلی است. ظاهرا وی باید در توسعه اسلحه‌ها و توانایی‌ها (Abilities) و سیستم‌های گیم‌پلی در عناوین اکشن یا شوتر اول شخص، تجربه داشته باشد.

ظاهرا به بخش «PvP» چندین بار در لیست اشاره شده و داوطلب ایده آل برای این شغل، باید درباره شوتر‌های اول شخص رقابتی آگاهی داشته باشد.

در حال حاضر حدس زدن درباره این عنوان دشوار است، با این‌که به نظر می‌رسد این عنوان قرار است مقیاس بزرگ‌تری نسبت به عناوین دیگر این شرکت که به طور معمول دارند، داشته باشد. با مدت زمانی که این شرکت برای توسعه بازی صرف می‌کند، امکان دارد ما چند سال از انتشار این عنوان فاصله داشته باشیم، با این حال شنیدن درباره این پروژه هیجان انگیز است.

نظر شما چیست؟ این عنوان چگونه خواهد بود؟

منبع:VG247

مطالب پیشنهادی:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
  • ثبت نام کنید
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید. شما یک لینک برای ایجاد رمز عبور جدید از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد.